Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő? Vagy inkább ne?

Járássegítő? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam és kb:1,5 hónapja áll fel egyedül.Az ágy mellett oldalazva sétál.Kaptunk egy járássegítőt(nem komp),nagyon ügyesen megy vele,de most annyi rosszat olvastam róla hogy megijedtem egy kicsit.Még egyedül nem tud megállni csak 1-2 mp-re.Még nincs egyensúlyérzéke,de tolja a széket a konyhában,tolja a babakocsit,meg mindent ami tolható.Ha elfárad akkor lecsücsül és mászik tovább.Most hagyjam tologatni,vagy ezzel teljesen elrontom az egyensúlyérzékét?
2009. szept. 2. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mi rosszat lehet róla hallani,tény,hogy csak a neve járássegítő,mert csak járni tudó babák tudnak vele biztonságosan közlekedni.Szerintem ha játszik vele figyelj rá,hogy ne essen el ha esetleg meglódulna,de szerintem nem fog,főleg hogy irtad szépen tologatja.nemhiszem,hogy elrontanád vele az egyensúlyát.
2009. szept. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk annakidején járássegítőt, bár teljesen feleslegesnek tartom így utólag, nekem nem tudott vele megállni ha egyszer elindult.Kb tíz hós kora körül kezdte használni rendeltetésszerűen, bár nyolc hósan abba kapaszkodva állt fel először. 11 és fél hósan járt önállóan és semmi baj az egyensúlyérzékével.szóval ha tetszik neki szerintem nyugodtan hagyhatod, hogy használja
2009. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!