Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oka lehet annak, ha...

Milyen oka lehet annak, ha tévesen riaszt a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Éjjel 5ször csippant, és 2szer be is riasztott. Eddig max. egyszer szólalt meg éjszakánként, és hál' Istennek nem volt semmi baj.
2008. máj. 26. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg, hogy van e az alján érzékenység állító. A mienken van, és a maximumuon van (5). Lehetséges ok még, hogy a baba lemozdul róla, de ha legérzékenyebbre van állítva, akkor sem riaszt be. Nekünk egyszer sem riasztott be. Nem tudom, a tietek dupla lapos? Mert a mienk igen, tehát ha a kiságyban átmozogja magát a lábrészhez, ott is van egy lap, ami érzékel. Persze ha csecsemő, akkor ez biztos nem fordul elő :o)
2008. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre 4-esre állítottam, ha így is riaszt, akkor jön az 5-ös. 2 érzékelős, de a babó még csak 5 hetes, úgyhogy annyira még nem mozgolódik, csak keresztben szokott néha feküdni...
2008. máj. 26. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is többször előfordult, hogy beriasztott. Honnan tudod, hogy tévesen? Azért kérdezem, mert szerintem nálunk nem volt téves a riasztása, csak hamarabb vett levegőt a pici a sípolásra, mint én megláttam őt. Utána pár másodpercig nagyon sűrűn vett levegőt.
2008. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is lihegnék, ha álmomból sípolásra kellene kelnem..
2008. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Megkérdezhetem, kinek milyen a légzésfigyelője? Nekünk angelcare, és nagyon sokszor riasztott, igaz a kisfiam 2500 grammal hoztuk haza. Mi sem tudtuk sosem megállapítani, hogy téves vagy addigra felébredt, igaz voltunk emiatt kórházban is, ott egy másik fajta nem riasztott, (heim pál sids központ)



Előre köszi a választ!

2008. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
a legtöbbször azért riasz egy ilyen kütyü mert a bab egy picit elmozdul róla. Az enyém már pár hetesen képes volt lemászni az érzékelőről. és minden éjjel a frászt hozta rám. ha riasztáskor megnézed és alszik, vagy ébren van de szuszog BIZTOSAN nincs baj! Max megijed a hangjától azét kapkodja a levegőt. figyeld egy pár percig és megnyugszol te is. Én a másodikakat várom most, de nála már tutira nem fogok ilyen rémísztgetőt használni. Ezt is csak azért találták ki, hogy még több pénzt lehúzzanak rólunk. A mi fejünk alatt sem volt, mégis felnőttünk valahogy...
2008. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk azért jól jött a "riasztgatás", mert a kisfiamat emiatt vittük a kórházba, ahol kiderült egyéb súlyos gyógyítanivaló is. Úgyhogy egy percig nem bántam. De persze mindenki másképp gondolja. Én azt mondom, inkább sok felesleges riasztás, mint egyszer ne riasszon, amikor esetleg tényleg szükséges, bár ez sose forduljon elő senkivel!


Egészséges babákat!

2008. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nálunk téves volt-e a riasztás, én csak a lehetséges okokat keresem...
2008. máj. 27. 09:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Angelcare a miénk is. Unokatesóméknál sosem riasztott, pedig 2 koraszülött babájuk volt. Talán azért, mert nekik kisméretű ágyuk volt, nekünk meg nagy...
2008. máj. 27. 09:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökéletessen egyetértek az elöttem szólóval. Én is inkább naponta többször felugrom, mint hogy egyszer keljen és nincs...Ráadásul nekem koraszülött lett a babám igy még megnyugtatobb, és bizony már többször előfordult hogy kicsit meg kellett mozgatni és utánna vett csak levegőt.Szóval nálunk minden pénzt megér.Bár szerintem ha időre a született volna akkor is megnyugtató.
2008. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!