Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kicsim bőre a lábán és a...

A kicsim bőre a lábán és a könyökénél egy-egy foltban érdes tapintású. Mintha borsózna (mint amikor fázik). Nincs elszíneződve vagy ilyesmi, de szemmel látható és tapintható. Mi lehet ez? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
(Gabi babafürdetőt, öblitőt használok, más nem éri a bőrét.)
2009. aug. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, én ugyanígy jártam! Akkor volt a fiam 4 hónapos, úgyhogy a mászástól nem lehetett. Elvittem bőrgyógyászhoz, és megállapították hogy ekcéma. Nem akarlak elkeseríteni, de neki a Gabi babafürdető hozta elő, a barátnőm kislányának meg a Gabi olaj... Kend be Sudocremmel, pár nap alatt el fogja mulasztani! És szerintem használj gyógyszertári fürdetőt, nekünk sajnos csak azt lehet!
2009. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most 6 hós a kisfiam és azóta nem jött elő neki sehol! :)
2009. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhhh. Köszönöm. Megpróbálom a Sudocrem-et, ahogy tanácsoltad. Pedig azt hittem, a Gabi termékek jók.

Ugye elmúlik neki?

2009. aug. 11. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt. Azt mondta a gyerekorvos, hogy kinövi, de felírtak egy krémet is. És el is múlt.
2009. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Térj vissza a gyógyszertári fürcsikrémre. Ekcémára sok gyógyszertári krém van, nekünk a Linola hidrofil krém vált be,vény nélkül veheted. A sudokrem inkább peluskiütésre való.
2009. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Az első vagyok!

A Sudocrém rengeteg mindenre jó! Én idős otthonban dolgozom és a felfekvéstől kezdve minden kezelhető vele! Nekünk tökéletesen elmulasztotta.

Ettől függetlenül ha gondolod kérdezd meg a patikában, mit ajánlanak rá, biztos van olyan krém, ami kifejezetten ekcémára való.

2009. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is volt ilyen. A gyerekorvos felírt egy kenőcsöt, attól elmúlt + a gyógyszertári fürdetőt használjuk. Inkább mutasd meg a dokinak, mielőtt kenni kezdenéd bármivel is.
2009. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!