Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek ezek...

Milyen babakocsit vegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy Graco Quattro Tour DeLuxe babkocsink. Úgy gondoltam hogy ezzel a kocsival kibírjuk kb. 2 éves koráig... Most 2 hónapos a picúr és a helyzet hogy a textilmózesbe már nem fér bele, így már csak a kocsiban fekszik( úgy hogy felém néz a baba), viszont lassan így is kicsi lesz neki a hely ( még kb. egy hónap ) és akkor meg kell fordítom ( a sportrészbe kell fektetnem) viszont akkor már menetiránynak fog nézni, ami nekem nem felel meg, mert én mindenképpen legalább addig amíg rendesen ülni nem tud,azt szeretném hogy felém nézzen. Nem gondoltam hogy ilyen hosszú baba lesz, se én se a férjem nem vagyunk túl magasak. A barátnőmnek is ilyen kocsija van az ő gyereke 3 hónapos koráig elfért a textilmózesben, és 7-8 hónapos korában kellett csak a sportrészbe fektetni. Tapasztalt anyukák,tudnátok ajánlani nekem olyan babakocsit, ami nem ilyen kicsi, nem túl drága és kétirányból tolható. Előre is köszönöm!
2009. aug. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bergon cross, mi egy sima kisvárosi bababoltban vettük, de a Brendon is forgalmazza, ott sem drágább, 35000 volt, lányom 13 hónapos és jó még a kocsi.
2009. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Bergon Cross van, 10 hós a kislányom, 73 cm, és még kényelmesen fekszik benne.

Strapabíró, és úgy tudom a piacon a legnagyobb kocsi.

2009. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Megnézem az üzletben ezt a Bergon babakocsit, szerintem ilyet fogok venni.
2009. aug. 6. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt is meg tudod nézni:


[link]


Vagy a teszveszen is rengeteg van, csak írd be, hogy Bergon.

[link]


[link]


[link]


[link]

2009. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!