Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picasa programmal hogy lehet...

Picasa programmal hogy lehet videót csinálni? Ugy hogy zene is legyen alatta?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

nekem picasa3 van

telepítéskor megkérdi, hogy honnan férjen hozzá a képekhez: 1, egész gépről 2, csak a dokumentumok/képek-ből. Ez utóbbit érdemes sztem választani, egyszerűbbé teszi a dolgot.


Ha felraktad és megnyitod, akkor bal oldalon ki kell választanod azt az albumot ahonnan a képeket ki szeretnéd válogatni, vagy középen jelöld ki a kiszemelt képeket.


Legalul van egy nagyobb, szines ikonokból álló sor, jobbról a 2. egy filmkockát ábrázol, ha fölé viszed a nyilat, ki is írja, hogy "filmes prezentáció létrehozása"


Klikk rá, és akkor átvált a képernyő. Alul ott lesznek a korábban kijelölt képecskék, itt egymáson jobbra balra húzva változtathatsz a sorrenden.


Bal oldalon van 3 fülecske: Film, dia, klippek.

A film fülecskét ha kiválasztod (de asszem alapból is ezt adja be), akkor látod, hogy "hangsáv" és alatta van egy gomb szürkével : "betöltés". Ezzel tudod a zenét kikeresni a gépedről.

Beállíthatod, hogy ismételje míg az összes kép lemegy, stb.

Beállíthatod, hogy milyen gyorsan jöjjenek egymás után, legyenek-e effektek, mekkora méretben hozza a képeket stb.


Második fül : "dia"

Ez a szöveges diák beállításait teszi lehetővé, mi legyen a szöveg, betűméret stb. Amúgy alul, középen az elindító zöld nyíl mega piros x között van egy kis szürke ikon, azzal tudsz szöveges diát beszúrni.


harmadik fül."klipek"

ez a félkész, vagy lementett munkáidat mutatja, ezzel sztem nem kell foglalkoznod.


ha minden beállítottál ,akkor bal oldalon a jobbra lévő gomb "film létrehozása".


Egy külön picasa mappát csinál, amit a dokumentumok/képek -ben találsz majd meg a gépeden.

2009. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!