Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej bevezetésénél forraltátok...

Tej bevezetésénél forraltátok a bolti tejet vagy sem?

Figyelt kérdés
Még nem vezettem be a tejet, de mivel 14 hónapos, szokott a mi bögrénkből inni pár kortyot, mert ha nem adunk hisztirohamot kap :)) Viszont másnap megy a hasa. Ha felforralom, akkor nem menne a hasa?
2012. ápr. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
a bolti tej,ah hőkezelt,elvileg nem kéne,hogy hasmenése legyen.
2012. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bolti tejet nem kell forralni, hőkezelve van, tehát már fel van forralva. ha még egyzser felforralod attól nem lesz más.

tehát szerintem még várj a tejjel pár hétig-hónapig

2012. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi sem forraltuk, de úgy vezettem be, hogy vízzel keverve és kis mennyiséggel kezdve aztán kb. két hét alatt kapott elég mennyiségű tiszta tejet. Nem volt semmi gond. Biztos hogy a tejtől megy? Várj még pár hetet és hiszti ide vagy oda, ne adj Neki. Gondolom kávéból/alkoholból sem adnál, hiába hisztizik... :)
2012. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem forraltam.
2012. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boltit nem kell,mi ház tejet adtunk felforralva nem ment a hasa a kisfiamnak.Szerintem várjatok vele pár hetet.
2012. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!