Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem vettem ki a cukkini...

Baj ha nem vettem ki a cukkini magokat a kislányom ételéből?

Figyelt kérdés

9 hós a kislányom és ma sült cukkinit csináltam sajttal!Pici volt a cukkini ezért amikor felszeltem nem szedtem ki a közepét,magos részt mert akkor nem lett volna miből csinálni a cukkinit:):)

Árthatok vele,neki adhatom azért a kislányomnak?


2009. máj. 27. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aprók voltak benne a magok, akkor nem kell belőle kiszedni, csak akkor ha a cukkini már nagyobb és a magok már fejlettebbek benne. A pici cukkiniben a magok még fejletlenek, puhák, nem fejlődött ki bennük a maghéj, így nem fog a babád pocijának ártani.
2009. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Bocsi, leírnád, hogyan készíted? Én is csinálnék a 9 hónapos lányomnak. :))
2009. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)Pcik voltak a magok úgyh remélem nem ártok!

Szívesen leírom!

Simán csak megmostam a cukkinit felkarikáztam és kiraktam tepsibe,alá alufóliát tettem és megszórtam a tetejét sajttal majd be az előmelegített sütőbe!:)

2009. máj. 27. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Nagyon jól hangzik, én is csinálok a kiscsajnak! Biztosan tetszeni fog neki is. Minden jót Nektek és jó étvágyat!
2009. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!

Még annyit h csináltam hozzá krumpli répát felszeltem beleraktam üvegtálba alá pici olaj és leöntöttem joghurttal és be a sütőbe!

2009. máj. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!