Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, akiknek állandóan...

Anyucik, akiknek állandóan visszatérő hüvelygombájuk van, ötlet hogy lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Először is bocsi hogy ide irtam a kérdést, de a női oldalon nem kaptam épkézláb ötletet.

Egy éve szenvedek és már a gyógyszer sem segit. Ezüst kolloidot vettem most, de az sem vált be. Nem először van ilyen hullám rajtam, már többször volt hogy aztán elmúlt csak úgy. De most már nagyon oda vagyok. Szinte egybefolyóan kinlódok már vele. Totál kivagyok. Sikerült valakinek kigyógyulnia végleg? Diétával esetleg? De az nagyon durva nem hiszem hogy birnám és egy nődoki azt mondta hogy az a diéta butaság, felesleges önkinzás.

:(


2011. dec. 6. 18:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én COLPO CLINERrel

(laktózos hüvelyöblögető, egy magyar doki szabadalmaztatta kb. 2000 Ft) öblögetek egy ideje, és jobb, de el nem múlt. Én is folyamatosan szenvedek a gombától, hüvelygyulladástól.

2011. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Az en verziom amitol en meggyogyultam!!Termeszetgyogyasz ajanlotta!!

Tampont naturjoghurtba martani es par orara felhelyezni, par napra mellozni minden felle tusfurdo, vagy intimgel hasznalatat, csak simma vizzel jo alaposan mosakodni.

Par nap utan tejsavas illatmentes mosakodogelt hasznaltam es azota is. Nekem ez a modszer bevalt.

Ja es meg ki lehet probalni szinten tmponra levendulaolajat cseppenteni es azt felhelyezni, ezt is termeszetgyogyasz ajanlotta, de ezt nem probaltam, mert az elsotol par nap alatt meggyogyultam.

2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Semmi más nem használt csakis a Mycocosyst-gyno nevű kapszula.1 tabletta és meg is szünt.Szájon át szedendő gyógyszer és egy szem elég...szuper!!!!!!!


[link]


terhesség alatt mindent kipróbáltam,de csakis ez működött,azóta sem volt gondom!!!És már 17 hónapja szültem.

2011. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez nálad tárgytalan, de nálam a hormonális fogamzásgátlók elhagyása oldotta csak meg. De az alaposan:)
2011. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Brigitta04 ***** válasza:

Szia,sziasztok.

Bocsi de én nem választ írok hanem ha szabad inkább kérdeznék.Isten igazábol arra lennék kiváncsi milyen tüneteitek vannak?Szülés óta alapbol pirosabb vagyok én is odalent de viszont nincs erösebb folyásom.Lehet ez valami fertőzés esetleg gomba?

2011. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen bacik, gombák csak savas környezetben élnek meg. Ezért én most savtalanítok egy savtalanító könyvben olvastam. Nagyon jónak tartom. Egy port kell vízben elkeverni, ezt a patikában keverik ki. Ha érdekel leírom az összetevőket. Amúgy a könyv címe: Savtalanítás (Kurt Tepperwein)
2011. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nekem is csak és kizárólag a Mycocosyst-gyno segített. Rengeteget szenvedtem, orvostól orvosig jártam, de ez helyre tett. Most megint elő jött sok év után. Most nem szaladtam egyből orvoshoz, vettem Protexin Ginophilust, sokan dicsérik, helyre rakja a nyálkahártyát ott lenn, ha ez után megint előjön, akkor megyek dokihoz.


Egyébként a szurkáló, kellemetlen érzés nem biztos, hogy gomba, lehet hogy baci. A gomba az egyértelműbb, égés viszketés, túró szerű folyás.

2011. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Csajok, milyen savtalanítás meg tampon meg mit tudom én?:) De most tényleg. Ezek jó megelőzésképp vagy a kezelés mellé esetleg, ha az orvos is ajánlja. De a fertőzéseket csak és KIZÁRÓLAG a megfelelő gyógyszeres kezelés irtja ki. Ha valakinek a gyógyszeres kezelés után sem múlt el a panasza, akkor a korokozót meg sem találták, nem végeztek el megfelelő labor vizsgálatokat. Félre van kezelve, a bacik még jobban elszaporodnak, még agreszívabbá válnak, sok antibiotikumra már immunissá válnak. A gomba kicsit más. De azt is könnyű félrekezelni, főleg, ha mellette más is van. Nagyon fontos elvégezni az ÖSSZES vizsgálatot, ami nem olcsó, de megéri. A legtöbb nő ezeket nem végzi el sohasem, mert a legtöbb orvos ezzel nem is foglalkozik, nincs is megfelelő hátterük (nincs szerződésük laborokkal pl., ahová a keneteket elküdhetnék ezekre, csak a sima keneteket).

Ha csak ph egyensúly felborulásáról van szó, pl. terhesség esetén vagy egyéb, akkor tényleg meg lehet találni a megfelelő kezelést. És akkor a vasalás, esetleg az intimbetét nem használata, savtalanítás, stb. bevállik.

De, ha a tünetek elég agresszívak, akkor nagyon nagy valószínűséggel ott lapul valami betegség. Barátnőm hosszú évekig járt orvosról orvosra, szenvedett szegény, candida diétától kezdve (amit évekig csinált és fogyott vagy 10 kilót), savtalanítást, grapefruit cseppeket, homeópátiát, mindent kipróbált. Az orvos lemondott róla, mondván nincs is semmi baja, ő már nem tud segíteni rajta, járjon természetgyógyászhoz. Aztán valaki tanácsolta neki azt, hogy menjen el egy olyan magánrendelőbe, ahol le tudják venni a kenetet az összes létező korokozóra. Levetette, meg is lepődött, hogy bizony van több fertőzés. Pár hetes alapos gyógyszeres kezelés után rendbejött teljesen.

2011. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 xStefix ***** válasza:

Kérdező, lehet másfajta fertőzés is, persze, de ehhez labor kéne... Nem járnál jobban, ha most épp sima ambulanciára mennél és nem a dokidhoz? Hátha kivételesen ott jobban ellátnának.


Köszi, júni 6-ra vagyok kiírva. :)

2011. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Az én lányom június 5-én született. :)


Hát nem tudom. Kicsit nekem is fölháboritó, hogy egy halom pénzt fizetek neki és akkor leráz gyógyszerrel. Múltkor is mikor mondtam neki hogy megint érzem, megnézett, azt mondta nem lát gyulladást. Akkor miért nem vett kenetet, hogy akkor mit érzek.

Nekem nincs túrós folyásom, nem is volt, és viszketés is ritkán van.

Én már fél éve szedem a Mycosist és nem segit. Először hetente, kéthetente és most havonta szedem.

Talán valóban erélyesebbnek kell lennem vele, hogy rendesen vizsgáljon ki, mert ez igy nagyon nem jó.


Amik vannak házi gomba tesztek, azok mennyire megbizhatóak? De elég drága is, az csak egyszer használatos?

2011. dec. 7. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!