Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikenőcsöt használtok?

Milyen popsikenőcsöt használtok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Sudocrem. Első perctől, most lesz 9 hós és mindíg szép volt a popsija.
2009. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Sudocrem-et használunk. Igaz,hogy kicsit drágább mint a gyógyszertári kenőcs, viszont sokkal jobb és kevesebbet kell kenni belőle igy tovább is elég. A szájpenész okozta pöttyöket is hamar gyógyította. Nekünk bevált. Megér egy próbát.
2009. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Sudocrem-et mi is.

Amúgy szerintem nem drágább a többi boltinál, csak egyszerre tűnik soknak, amikor meg kell venni.

A 250 g kb 2600 Ft, de már 3 hónapja használjuk és még félig van!

A többiből is 4-500 Ft 50 g, és tényleg megéri, mert nagyon jó!

Mi használtunk kb 1 hétig gyógyszertárit, de undorítóan nézett ki és büdös volt.

Aztán vettem Gabi-t, de szerintem nem lehet jól kenni. Ezután Johnson-t, az nem volt rossz.

Majd elhasználtuk a Sudocrem mintát, ami az egyik csomagban volt. Akkor döntöttem el, h ezentúl ilyet veszek.

2009. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

A sudocrem nálunk is nagyon bevált, de még a bepanthen is nagyon jó, az is szépen rendbeteszi a popsiját, ha kipirosodik.

Ja, én nem kenem minden pelenkázás alkalmával.

2009. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Gyógyszertárit, 4 hónapos a kisfiam.
2009. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én gyógyszertári bóraxosat, illetve ha néha pirosabb a popsija, akkor Sudocremet.
2009. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A gyógyszetári Drávai II. krém vált be nekünk a legjobban.Nem az olcsósága miatt döntöttünk mellette,hanem a gyerekorvos ajánlotta,hogy szerinte ez a legjobb és soha egyetlen egyszer nem lett piros a popsija.

De tényleg nevetségesen olcsó is!!!

2009. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. máj. 1. 17:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Nivea Baby vált be, nekünk jobb mint a sudo. azt is használtuk 5 hós koráig.
2009. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárit és sudocremet.
2009. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!