Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képzeljétek, ma fellöktek a...

Képzeljétek, ma fellöktek a buszon babakocsival! Még most sem térek magamhoz! Biztonságosan sem lehet utazni?

Figyelt kérdés
Vittem le a lépcsőn a babakocsit, erre egy kiscsaj előrontott és meglökött, én meg leestem a kocsival együtt. Annyi volt a szerencse, hogy állt az ajtónál egy férfi és elkapott kocsival együt(tiszta ciki volt amúgy, de most nem ez a lényeg). Na meg hogy a gyerek be volt kötve. Komolyan mondom, az eszem megáll, még most sem térek magamhoz. Ha nem tünt volna el egyből a kiscsaj úgy pofán vágom hogy megzavarodik!
2009. ápr. 22. 19:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos manapság az emberek nagyrésze ilyen idióta, rosszindulatú, figyelmetlen..... Nyugodj most már meg, a lényeg, hogy nem lett bajotok. Én is úgy vagyok vele, hogy utálok már az utcára is kimenni emberek közé, közlekedni meg egyenesen gyűlölök, nem is tudom mi lesz, ha újra járok dolgozni....
2009. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%
Biztosan sietett, és nem vett észre. Nem hiszem, hogy szándékos lett volna. Velem is előfordult már, hogy elgondolkoztam, és véletlenül nekimentem valakinek az utcán. Ennyivel lehetett volna babakocsis anyuka is.
2009. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Kár,hogy nem tudtad el kapni a csajt mert az ilyet tényleg pofán kell csapni!!!Még jó,hogy nem történt komolyabb baj.
2009. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
en majdnem igy jartam a metron egy tomeg iskolas kis hulye gyerekek jottek, aztan visitoztak kiabaltak jatszottak a fejuket, aztan az egyik kiscsaj ra eset, a babakocsira en elkaptam, a grabancat megrangattam meg kiabaltam vele behuztak utanna magukat!! meg szerencse hogy nem lett nalunk se komolyabb baj!
2009. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha sietek,és véletlenül fellökök valakit(ilyen megeshet bárkivel) akkor is megállok,és bocsánatot kérek főleg ha látom hogy miattam esett el valaki...Azt meg ne mondja senki,hogy a csaj nem látta hogy elesett a kérdező....az ilyen embernek tényleg kellett volna egy nyakleves de olyan ,hogy a fal adja a másikat...
2009. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
\19.58 as valasziro te normalis vagy???? ennyira hulye vagy ? vagy rajatszol??? atyauristen....
2009. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
4. válaszoló!Hogy te mennyire bunkó vagy!Hogy írhatsz ilyet.Ezek szerint te is ekkora tapló vagy,hogy fellöknéd a kismamát a babájával!Nem tudom te mit szólnál ha a te gyereked löknék meg mert ilyenkor a kismama nem a saját hanem a gyermeke épségét félti.De neked biztos nincs gyereked.
2009. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
salynálom de ezek a fiatalok már tragikusak ! multkor olvastam itt a neten hogy azt kérdezte a kiscsaj Ki rugják-e a sulibol szerintünk mert, rászoktak a szerelmével a suliba a szexre .Csak tudnám hol csinálják a tanári asztalon!?
2009. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
20.02 válaszoló vagyok.Eltűnt a 4. válaszoló szvege?ezt neki szántam.
2009. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez a 4. egy gyökér állat!!!!!!!! De ne foglalkozz vele, nem érdemes, LEVEGŐ!!!!!!
2009. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!