Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet "játszani" egy 6...

Mit lehet "játszani" egy 6 hós babával?

Figyelt kérdés
Elsőgyerekesként nem tudom hogy milyen játékok vannak amit egy ekkora gyerekkel lehet játszani van amit én korainak tartok és lehet hogy mégsem az, vagy fordítva.
2009. ápr. 19. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A zenélő kütyük már tetszenek nekik, ha ügyes, még a gombokat is maga tudja nyomkodni a különböző zenélő játékokon.

És a kukucsos játékot (elbújsz v.mi mögé, majd kikukkantassz) is imádta a kisfiam abban a korban (és most is, most 9 hónapos). És minden olyan dolog jó, amit bütykölhet, nyomogathat, ügyesedhet a kis keze. Sok ilyesmit lehet kapni.

Azért az olyan klasszikus játékhoz, amivel hosszasan elvan, még picur szerintem, de nagyon hamar eljön annak is az ideje. Egyébként már ebben a korban is elvannak maguktól egy ideig, ha pl. kezébe adsz egy érdekesebb csörgőt.

2009. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de azért kérdeztem,mer elvan ugyan magában sokat,de ilyenkor meg lelkiismeretfurdalásom van h nem foglalkozom vele.
2009. ápr. 19. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Na én megeszem a kalapom ha a te babád 6 hónaposan már egyedül nyomkodta a játékon a gombokat!

Egyébként énis igy érztem mikor magára hagytam a babámat. Sajnos sokmindent nem tudsz még vele játszani, de őt leköti az is ha sok szines dolog van körülötte és nagyon tud örülni ha hallja a hangod! Én a házimunka mellett ha magára hagytam sokat énekeltem neki és nagyon élvzte!

2009. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pihenőszékben viszem magammal,tehát a közelemben van,beszélek hozzá,de mégis ugy érzem más biztosan többet foglalkozik az övével.Énekelek neki,a mondókákat is szereti,csak rossz anyának érzem magam ha nem vele foglalkozom.

(ja és a kutyákat imádja,ha mondom neki h simi akkor már nyujtja is a pici kezét-persze saját kutyánál,nem idegennek)

2009. ápr. 19. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam még csak 5 és fél hónapos, de hasonlóan érzek én is mindig, ha nem éppen vele játszom, hanem házimunkát végzek. Igyekszem vele csinálni mindent amit tudok és igyekszem reggel és délután is pár órát csak vele játszani. Így jobb a lelkemnek is. A házimunka megvár, de ez kétértelmű, megvár, mert első a gyerek, meg mert más nem fogja megcsinálni!


Második hsz: az én fiam is egyedül nyomkodja a zenélős kütyün a gombokat, miért olyan szokatlan ez?

2009. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom meg ha mondom a csip csip csokát ő egymásra rakja a kis kezeit és rázza addig mig véget nem ér a mondoka.6 hos lesz...miért ne tudná nyomkodni a játékokan a gombokat?ja meg a szekrénysoron a kis fiokokat huzgálja...
2009. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
13.57-esnek.lehet hogy neked hihetetlen hogy 6 hos gyerek nyomkodja a játékon a gombokat...Lehet hogy többet kellene foglalkoznod a sajátoddal netezés helyet és akkor nem kellene megenned a kalapod,,...
2009. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én babám már a tapsi-tapsi játéknak nagyon örül imádja a mondokát, már rendesen foglalkozást tartok neki minden nap 5és fél hós. Minden müanyag játékunkat végig nézzük meg nyomkodjuk még az épitö kockával is játszok neki épitek és le rombolom. Ajánlom Az anya taníts engem könyvet letudod tölteni a mesefalva G -portálrol
2009. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hsz-nak köszönm,le is töltöttem,és az oldal aho van szintén nagyon jó!!!!
2009. ápr. 20. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találom a könyvet.Nem tudnád nekem átküldeni?Előre is köszönöm:)

terez25@freemail.hu

2009. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!