Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel titeket a babátok...

Érdekel titeket a babátok egészsége?

Figyelt kérdés

Itt most tulajdonképpen elmondani szeretnék nektek valamit.

Csak hogy ti is tudjátok,biztos forrásból tudom hogy a JANA Baby víz káros a babákra. Idáig én is ezt itattam vele de most kiöntöttem. Még nem tudom mit lehet vele itatni helyette de amint megtudom közölni fogom!

És azt is hogy melyik babakaja a kegelfogadhatóbb mert azokra is rá van yrva hogy tartósítószer mentes de mégsem így van....


2009. ápr. 14. 20:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg?! Linkelj már be lécci pár cikket, ami erről szól!
2009. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem a neten olvastam hanem beszéltem valakivel aki 100%osan tudja
2009. ápr. 14. 20:26
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudja?
2009. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Élelmiszereket tesztelnek......még lehetne mesélni
2009. ápr. 14. 20:30
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért káros? Valami olyan anyagot tartalmaz? Bár mi csak utazáskor használjuk. Meg a múltkor amikor nem tudtam vizet forralni. De érdekel pontosan mi a gond vele.

Köszi.

2009. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem akarok hülyeséget írni. A héten talizok az emberemmel és mindent pontosan megtudok.Csak szerettem volna figyelmeztetni másokat is.
2009. ápr. 14. 20:34
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mesélj még!

Ha letesztelték és nem egyezik a tartalom a cimkén feltüntetettel, akkor gondolom intézkedések tömege, bírság, büntetés, de mindez hogy maradhat titokban? Ilyenkor hol van pl. a média?...

2009. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem adnék a babámnak ilyesmit, de szerintem ez kamu...
2009. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
A Szentkirályiról lehet tudni valamit? Azon is ott van a baba arc. Nekem Csecsemősnővér mondta, hogy azt is lehet adni babáknak.
2009. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Tejóég! Ez igaz lenne???


Én is ezt adom neki egy ideje, (és sok anyuka akit ismerek) mert a felforralt víz nagyon csúnyám nézett ki, és gondoltam nem sajnálom a pénzt rá… ha már a gyerekemről van szó.

Ha pontosan megtudod akkor írjál mert nagyon kíváncsi vagyok igaz-e.

2009. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!