Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babámnak?

Lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Kislányom(9 hónapos)magára rántotta a széket,és megütötte a fejét a háttámlája.nem lett pukli a fején csak piros lett ahol megütötte:(igaz volt a széken egy törölköző,valószinű sz felfogta az ütést.Rögtön felsírt,de aztán minden gond nélkül játszott tovább.Most alszik(ilyenkor mindig szokot)Lehet valami baja ettől.Még mindig halálra vagyok rémülve:(((
2011. jún. 9. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi baja nem lesz. Keményebb a fejük, mint azt mi gondolnánk! :)))
2011. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hányszor fog még koppanni, mire felnő :) Hidd el, ritka, hogy egy esés komoly bajt okozzon ilyen kicsiknél. Persze, figyelgesd, nem hány-e, nem aluszékonyabb-e, stb. Különben sokkal többet kibírnak sérülés nélkül, mint sokan hiszik, a kutacs szuper rezgéscsillapító :)
2011. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia ne izgulj, ettől nem hiszem hogy baja lesz... Sokat fog még perecelni... Fiam nem rég a betont fejelte le de még megtámaszkodni is elfelejtett a homloka az orra az álla le van horzsolva gyönyörű lett...
2011. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Nem lett baja! :)

2011. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal rugalmasabbak a csontjaik mint a felnőtteké.Képzeld csak el,ha te annyiszor és olyanokat vágódnál mint egy járni-futni tanuló gyerek,már biztos összevissza törted volna magadat:)

Ha bágyadt,aluszékony,hányás,étvágytalanság jelentkezik akkor gond van.A természet szerencsére jól kitalálta,a leggondosabb szülői felügyelet mellett is történnek ilyesmik.Szinte minden gyerek úgy 7-8 éves koráig tele van sebekkel,foltokkal,púpokkal:D:D:D

2011. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Ilyenkor azt figyeld, nincs-e agyrázkódása, mi a kutacsát ütöttük meg véletlen, vagyis alvás közben az államba vágta a fejét, pont ott...


Ha szélsőséges a viselkedése (túl izgága, túl nyugodt), a pupillái nem reagálnak rendesen a fényre, ill. nem követi rendesen a szemeivel a dolgokat, tehát az egyik szeme "lemarad",nem eszik rendesen, akkor lehet gyanús.


Szerintem semmi baja. :)

2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hál Isten semmi baja nincs(remélem nem is lesz már)Itt randalirozik apával ahogy szokott minden este:)De még mindig olyan bűntudatom van,hogy nem tudtam megelőzni a bajt:(((

Köszi mindenkinek!!!!

2011. jún. 9. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak hogy megnyugodj... Tavaly kint németeknél voltunk látogatóban utolsó nap jönnénk haza apa jön le gyerekkel a kezében a lépcsőn elcsúszott... A 4 hónapos gyerek lefejelt 2 lépcsőfokot dölt az orrából a vér rögtön monoklija is lett tovább nem akarom ragozni mert így is szörnyű rá visszagondolni... 3 nappal toldottuk meg a nyaralásunkat mert vittük rögtön kórházba ahol állandó megfigyelésen voltunk, eltört az orra de azt mondta a doki hogy nem tud mit csinálni mert ők még annyira porcosak és nem csontosak hogy ahogy törik már el is kezd összeforrni... Annyi volt hogy 2 napig állva aludtam vele mert ahogy leraktam visított csak kézben nyugodott meg, forgolódni sem hagyhattam mert infúziót kötöttek a fejébe és hogy ne tekeredjen bele... Szörnyű volt senkinek nem kívánnék ilyen látványt hogy a gyerekének a feje tehetetlenül csapódik a lépcsőfokokon és az utána következő napokat... Már 15 hónapos a fiam horkol ezerrel és egy picit görbe az orra meg ahol eltört van neki benne egy lila csík... Még mindig... De szerencsére ennyi... Ja és apuka kezébe nem adom lépcsőn azóta se!! Ha vinni kell kézben nem adom senkinek... Ez az én beidegződésem már!

2011. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koszi a nyugtato "szavakat".Figyelem mi lesz.Bar inkabb megijedt.Jo ejszakat nektek.
2011. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!