Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira nem akarom túlzásba...

Annyira nem akarom túlzásba vinni a pénzköltést, nekem mindegy milyen kengurut veszek, csak neki meg nekem kényelmes legyen. Amit nem lehet kifelé használni az is jó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ezt akartad kérdezni? Mert látom átírták a kérdést, de nem tudom, hogy szerkesztők tényleg tudják-e, hogy ezt akaratad-e tudni, vagy csak a válaszok alapján ezt gondolták. Meg nem is értem, miért lett törölve minden válasz innen.


Ha valóban arra vagy kíváncsi, hogy milyen kengurut vegyél, akkor én azt mondom, érdemes egy jobb fajtára beruházni. Nem az a gond, hogy nem lehet kifelé fordítani benne a babát, de nekem volt pár ezer forintos kengurom, meg volt 10 ezer forintos (Jané) és a különbség leírhatatlan. Mivel mi sokat buszozunk, szükségem volt egy jó kengurura, szerintem ér annyit, mint egy jó babakocsi. A régi nagyon nem volt jó. Folyamatosan kézzel kellett tartanom a fiam, mert kifelé billent, ezen kívül a terhelés sem oszlott el jól, nagyon fájt a hátam és a pántja is folyamat le akart csúszni, mindig vissza kellett igazgatnom. A Jané viszont eszméletelenül jó volt. Teljesen stabilan tartotta a fiam, saját súlyával merevítette meg a kengurut, egyáltalán nem kellett kézzel fognom, szabad volt mindkét kezem. A pántjai is szélesek voltak, keresztben futottak a hátamon és volt derékpántja is. Sok helyen állítható volt, ami lehetővé tette, hogy ahogy nő a súly, mindig kényelmesen viselhessem. Ezzel sosem fájt a hátam, pedig alapból hajlamos vagyok rá. Szóval ha teheted, inkább valami jobbat válaszz. Nem kell hiper márkásnak lenni, de kérdezd meg, mit ajánlanak a boltban.

2009. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!