Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a férjed így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjed így tenne? Lent.

Figyelt kérdés

Szexuális ajánlatokat tenne más nőknek?

De mondjuk ha feltételezed, hogy effélét tesz, munkaérdekre fogná, amin -mondjuk valóban- sok pénz múlik, így biztosabban övé lesz a munka?


Nem tud konkrétumot, hogy mit tudok, vagyis miket.


Egy másiknak is, nem csak a munkával kapcsolatosnak...


Mert a videónézegetést éjjel elnézem, inkább..., de mondjuk nem értem, miért kell, mikor többször kinyilvánítottam már, hogy sok mindenre kapható vagyok, nem udvarolok neki, de kacérkodok, mondjuk így, ergó nem hiheti, hogy nem akarom.

Ha felvetem, hogy hiányolom, a bajokra, sok munkára, fáradtságára hivatkozva kéri, hagyjam, hogy ő kezdeményezzen, többre megyek, szinte felháborodik, hogy miért nem értem meg, és nem azon jár az esze, nem érdekli a szex (de senkivel, tehát nincs más), más nők.

Ahaa, akkor minek a live chat, meg a videók, és hogy egy csajjal csetelve, akit ismer, udvarol neki, legalábbis nálam annak számít, amiről tudok, szexuális ajánlatot tesz neki, stb., és (majdnem vagy igen, passz) "elintézi magát" utána, persze nélkülem, mikor már alszom a 3 hónapos kisbabánkkal. (Pedig tudja, hogy felébreszthetne...örülnék is neki.)


SEGÍTSÉÉÉÉG


2011. máj. 19. 13:40
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
en elkuldenem melegebb eghajlatra!!!!!!!! ez nem normalis dolog,foleg,hogy Te nem utasitanad vissza. itt mar valami gubanc van
2011. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Te is chat-elj más férfiakkal és ha számon kér mond neki, hogy ha neki szabad, neked is. Én így tettem és észbe kapott.
2011. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

már totál rosszul vagyok, ha erre gondolok, kimegy belőlem az erő, hányingerem lesz, szédülök...komolyan


pegid fiatal és csinos vagyok (ne értsetek félre, csak nem hinném, hogy másra szorulna...)

2011. máj. 19. 13:48
 4/38 A kérdező kommentje:

nekem nincs gusztusom ehhez...


és közben mondja neki, hogy á videót nem kapcsolja be a "produkcióhoz", mert baja lehet...

2011. máj. 19. 13:49
 5/38 A kérdező kommentje:
és még ő sértődik meg, ha feltételezem..., és milyen büszke a hűségére...
2011. máj. 19. 13:54
 6/38 anonim ***** válasza:

Abban szinte teljesen biztos vagyok, hogy minden férfi fantáziáját mozgatja, hogy ilyen oldalakon járjon, képeket, videókat nézegessen.

DE: mindennek van egy ízléses, egészséges határa! Én ezt már nem tűrném és szóvá is tenném, mert úgy látom,nem titokban csinálja a férjed, tudja, hogy tudsz mindenről.

2011. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

nem tudja...

keyloggerem van, minden karaktert rögzít a titkos progi, amit beír.................... még nem fedtem fel, mert akkor tuti nem itthon, hanem máshol intézné, és nem tudnám, mi van...ezért nem tudom, mit tegyek, így csak gyaníthatom, és "el kell hinnem", amit mond...

2011. máj. 19. 14:06
 8/38 anonim válasza:
Levágnám a farkát és kirúgnám.
2011. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem konkrétan új nőt keres magának. Az a férfi aki kifogásokkal nem ér a párjához, de chateleni tudd nőkkel, aztán videókon enyeleg az nem akar semmit. Ezeket, miótacsinálja?(már, ha nem túl diszkrét a kérdés). Olyan, nincs hogy munkaérdekből szexelek vagy dumálok.
2011. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

mit szólna egy ilyenolyan(kül. jelzők) sexhez? meg ilyenek...és egyéb udvarlások, szerelmes megszólítások...

a munkásat még meg is érteném, hogy értünk megy a kábítás, meeg nem csinálja, csak lebegteti...

de a másiiiik??????????????????????????????????????


és én vagyok a zemét, hogy feltételezem...mert ugye nem tudja, hogy olvastam mindet

2011. máj. 19. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!