Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez az ülés mennyire lehet jó?

Ez az ülés mennyire lehet jó?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem biztonságosnak tűnik. Van valakinek ilyen? Tapasztalatok? Megéri az árát?


2011. máj. 1. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen mindegyik biztonságosabb, mintha egyáltalán nem lenne...én nem vennék, és nem is vettem Nania ülést, de persze sokat számít az ára is, talán ha tudnátok egy kategóriával jobbat venni, az a Concord. Tudom, hogy kicsit drágább, de jobban megérné...szerintem

pl:

[link]

2011. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is Concord van,de szerintem semmiképp ne vegyél 9-36 ost,mert ha belegondosz,akkor ugyanúgy meg tud védeni egy 9 hónapost,mint egy kiskamaszt???Mert nem gondolom!!!!Viszont Naniát semmiképp nem vennék,még akkor sem kellene ha ingyen osztogatnák,akkor inkánn egy hsznált jó minőségű ülsés,mint Maxi Cosi,Römer,Besafe,Concord,de Naniát neeeeeeeeeeeeee.....
2011. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Nania ennyire nem jó? Miért? Bocsi hogy értetlenkedek de tapasztalatlan vagyok még ilyen téren. Első baba és most állok vásárlás előtt. Persze a legjobbat szeretném a babámnak, de az árban a max. 30 ezer Ft. És 9-18 kg-ig szeretném.
2011. máj. 2. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:

A Nania nagyon gagyi,ha a legjobbat szeretnéd a babádnak akkor inkább használtat vegyél,de jó minőségűt...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Most így hírtelen....

2011. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húúú! Köszike :) Az első és az utolsó előtti nagyon tetszik! És árban is jó!
2011. máj. 2. 08:47
 6/8 A kérdező kommentje:
És esetleg erről vélemény? [link]
2011. máj. 2. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyanaz,mint a Naniáról:((((((((((?nevenics sz@r...

Hidd el ezen nem szabad spórolni,mi is kispénzű emberek vagyunk,de autósülésre a nagyszülők ,keresztszülők,segítségével összedobtuk a pénzt!!!És vettünk egy Besafe izi comfort x3-at!Nem lesz szülinap,névnap mostanság????És akkor mindenkitől kérni lóvét és venni aegy normálisat ,ami megvédi a babátok életét...

2011. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike :) Azt hiszem tényleg veszünk valami jobb minőségűt mint amiket linkeltél. Egyébként 22.-én volt a névnapja és akkor még ez eszembe se jutott. Pedig jó ötlet :)
2011. máj. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!