Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húsleves levéből adnál babádnak?

Húsleves levéből adnál babádnak?

Figyelt kérdés
Holnap csinálok húsos csontból levest. Ebből szeretnék neki eltenni levet, hogy majd a főzelékeket ezzel turmixoljam. Vagy csak csirkehúsból készült levest lehet neki adni?
2011. ápr. 29. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A húsleves beltartalmát már 7-8 hónaposan adtam neki, de levet a fűszerek és a só miatt csak 1 éves kora után.

A levét lefagyasztod?

2011. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ. Baba kora, mennyire főzöl fűszeresen stb.
2011. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én simán adtam neki, kb. 8 hónapos kora óta, csak ne legyen túl zsíros, szóval miután lehűtötted szed le a tetejét.
2011. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.tényleg sok mindentöl füg.nekem turnixolva már fél évesen is megették a gyerekeim.semmi abjuk nem lett tőle.sőt.jobban szeretik az én főztömet mint sok egyéb más bébiételt amibe szinte semmi fűszer nincs.
2011. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Le szeretném fagyasztani és ha csinálok pl finom főzit akkor ezzel turmixolnám. A zöldségeket nem főzni szoktam, hanem sütőben alufóliában sütöm. Egyébként még csak 7 hós lesz kislányom. Nem főzök fűszeresen.
2011. ápr. 29. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez felesleges, öntsd fel vízzel és szerintem főzhetnél neki rendszeresen zöldség levest, enyém imádta ennyi idősen! :)
2011. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem simán adhatod/elteheted neki!

Kisfiam most 1 éves ő ilyenkor már ette a húslevest mindenestől.Persze nem a zsírosat, mindig leszedtem a zsírját.És én sem főzök fűszeresen.

2011. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is fagyasztottam le húslevest, még marhahús levest is. mi elég sósan eszünk, ezért teljes főzésig kevés sót tettem bele, kiszedtem annyit, amit neki akartam lefagyasztani, aztán ami maradt, azt tovább fűszereztem. egyébként semmi vegetát, borsot...stb. nem használok a húsleveshez.

egyébként én nem főzelékek sűrítésére használtam, hanem mini húslevest főztem neki belőle, pl. így adtam csirkemájat hetente.

2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, adnék, adok is. Sokkal finomabb, mintha vízzel turmixolnám.
2011. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányomnak a levesek a kedvencei. 6-7 hós kora óta kap a levesből. Azóta megszoktuk, hogy mi is sótlanabbul eszünk:), nagyon egészséges szokás:). Karalábét nem teszek bele, mert nehezen emészthető, és a zsírját leszedem.
2011. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!