Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap, vagy egyáltalán...

Mit kap, vagy egyáltalán kap-e valamit húsvétra a babád?

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány? Kora? Mit kap? :)
2011. ápr. 17. 15:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%

A kisfiam 10 hónapos, de meg sem fordult a fejemben az, hogy vegyek neki vmit, hiszen ez nem egy olyan ünnep, amikor venni kell vmit. Ma már minden erről szól???

Az a legnagyobb ajándék, amit a fiam és mindenki más kap, kapott: amit ilyenkor ünneplünk, azt, amit Jézus tett értünk!

2011. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%
14 hós a lányom, semmit sem kap.
2011. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%
Fiu, 16.5 hos es oriasi dompert kap hat hatalmas kerekkel :-)
2011. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Volt egy hasonló kérdésem nekem is ma.Hadd ne mondja hogy lehurrogtak hogy mi az hogy ajándékozunk???

Vannak szokások amiket régóta tartunk pl:KERESZTSZÜLŐK ilyenkor ajándékoznak!!!!Meg a nagyszülők is.

20 hónapos kislányom kap:talicskát,homokozó készletet,babakocsit babával,mágneses rajztáblát,kismotort,ruhát.(Nagy a család)

Apuka csinált hatalmas játszóteret az udvarba:hinta,csúszda,mászókötél.Homokozót és egy kisházat.Csoki nyulat,kindert...

2011. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Tőlünk 10 hós kislányom formabedobót és a nagyszülőktől bébi kaja csomagot kap.
2011. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%
Látom azért mégiscsak szoktak ajándékozni ilyenkor!!!!helyes!
2011. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
57%
20 hónapos kisfiam egy óriás döpert kap tölümk.A többiektöl még nem tudom,de az biztós ,hogy játékot.Nálunk szokás adni én is kaptam.
2011. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
42%
A Húsvét szerintem nem arról szól, hogy ajándékozzunk. Nálunk csak annyi van, hogy 2 éves koruktól kapnak csokinyuszit vagy csokitojást. De semmi több, mert ez nem erről szól.
2011. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%

Én mindig ha itthon hagyom mert el kell mennem valahova, vagy csak "szabadnapot" kapok akkor hozok neki ajándékot. Nem nagy dolgot, csak mégis érezze, hogy anyuka gondolt rá. :)


Ha jönnek a nagyszülei akkor mindig hoznak neki valamit. Rohan hozzájuk, puszi és apukám már nyitja is a táskát amiben könyékig turkál kiabálva hogy kaptam kaptam. Mi is így voltunk, mégis tudjuk minek mi az értéke. (az ajándék jó része amúgy babapuding, kinder, finompékáru amit had ne mondjak milyen drága, keksz stb)


Így egyértelmű, hogy ilyenkor is kap ajándékot, ráadásul idén a névnapja is azon a héten lesz.

Odavan a dömperekért lány létére, hát kap egyet a nagyszülőktől :) bele is tud ülni akkora.

Apukája egy játék babakocsit vett neki, mert a másik eltörött és nagyon sírt.

Tőlem pedig egy interaktív nyuszit kap. Igazit még nem, kicsi még hozzá :) Majd úgy 5-6 éves korában eldöntheti, hogy tengerimalac, nyúl vagy miféle kisállatra van igénye. (Nagy állatbarátok vagyunk mi is. Nekem tengerimalacom, a férjemnek hörcsöge van)


Valóban nem az ajándékozásról kell szóljon az ünnep, de akinek gyerkőce van, azt a boldogságot a szemének a csillogását azért szereti előcsalogatni :) nem kell ezért megszólni senkit. A kislányom minden nap rohan az apukája elé amikor hazajön a munkából, pedig nem hoz neki ajándékot.


22 hónapos leányzó anyukája

2011. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%
De nem is az volt a kérdés hogy miről szól. Mindenkinél mást jelent egy ünnep... Mi jatszoszonyeget veszünk, de amúgy is kellene neki, mindenképp vennénk, de most akkor a nyuszi hozza. Két honapos, lány.
2011. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!