Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babát lehet a...

11 hónapos babát lehet a nagyinál hagyni hosszabb időre?

Figyelt kérdés
Kislányom még csak 3 hónapos, de már most terveznénk a nyaralásunkat. Októberben mennénk, akkkor lesz 11 hónapos a kicsim és 10 napra mennénk nagyon messzire.A mamával lenne, de nagyon sajnálom itt hagyni. Egy 11 hónapos kicsi hogyan éli ezt meg, ha addig mindig együtt vagyunk? Nem fog lelkileg nagyon megviselődni?
2009. márc. 2. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú idő neki. Inkább ha lehet menjetek 3-asban. Vagy közösen a nagymamával. Mi először így voltunk és tökre jó volt. Igaz a kis fiam akkor 14 hónapos volt.
2009. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább abba gondolj bele, hogy tudnál-e ennyi ideig nyugodtan kikapcsolódni nélküle, mert ha állandóan körülötte fog forogni minden gondolatod, akkor nincs értelme elmenni. Én ezért nem is tervezek ilyesmit.
2009. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én pont ezen filóztam.egy ismerős 2 hétre hagyja itt szintén az 1 éves babát.én 2óra után is rohanok hozzá-bár ez az én hülyeségem.el tudod képzelni,h jól érezd magad nélküle??tényleg vigyétek inkább a nagyit-és válasszatok közelebbi üticélt!
2009. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Én nem mennék igazából, a párom szorgalmazza a dolgot, mondván, hogy kihagyhatatlan ajánlat és csak kettesben akar menni. A nagyival jól megvan a kicsi, de ha a 10 nap alatt sokat fog sirni, nem tudunk közben hazajönni, mert nagyon messzire megyünk és nem tudom meg fog-e ismerni ennyi idő után?
2009. márc. 2. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát megköszönni biztos nem fogja. Barátnőm gyereke egy kétnapos nagyinál hagyás után három hónapig (!!!) síró rohamot kapott, ha Anya kiment a szobából és nem látta. Ha jól emlékszem, egy éves lehetett akkor a kisfia. Szegény ő rendesen traumának élte meg. Illetve mindketten, és bizony sok idő kellett, mire helyre jött a pici lelkivilága és nem esett kétségbe, ha kicsit elment anyukája.
2009. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez még korai lenne neki. Kicsi még. Te sem tudnál felhőtlenül nyaralni. Próbáljátok meg hármasban, vagy vigyétek a mamát is.

Az én lányom 1 éves lesz a nyáron, és mi 3-an megyünk nyaralni.

Gondolj át minden lehetőséget.

Boldog babázást:)

2009. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most jól megvan a mamával, mert még kicsi, de pár hónap és elkezdődik az anyás korszak, 11 hónaposan pedig álatlában a leginkább érzékenyek a gyerekek az elválásra. Megismerni biztosan megfog, de én nem mennék. Az apukák már csak ilyenek, az én párom is gondolkodott nyaralásban kettesben, de megmondtam, hogy vagy együtt, vagy sehogy.

2009. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, akkor ezt még átgondoljuk.
2009. márc. 2. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
A babám 10 hónapos múlt, de tuti nem tudnám a nagyinál hagyni pár hét múlva még pár napig sem. Pedig imádja őket, de most kezdődött a szeparációs szorongása. Mondjuk ő még soha nem aludt nélkülünk, és még szopizik is este és hajnalban. (Itt most nem egy ágyra gondolok, hanem lakásra.) Gondold jól át! Bolodog babázást!
2009. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ha mennék is elérhető távolságba mennék, ahonnan pár óra alatt haza lehet érni. Gondolj bele, ha beteg lesz a baba (ne adja isten) nem szeretnél ott lenni vele. Én tuti belebolondulnék.

Mi azt találtuk ki, hogy a nagyiékhoz közel (kb 40 km) van egy jó kis wellness hotel, oda megyünk apával kettesbe egy hosszúhétvégére. Így ha bármi van tudok menni a bébihez, és mégis meglesz a pár nap amit kettesben tölthetünk.

2009. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!