Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jó a tejpép vacsorár...

Miért nem jó a tejpép vacsorára (9 hós)?

Figyelt kérdés

Ti mit tudtok erről?


A védőnő mondta, hogy ebédre és vacsorára is főzeléket kapjon.


Viszont én úgy vettem észre, mintha szívesebben enné a tejpépet (hozzáadott cukor nélküli).

És lehet, hogy a főzeléktől még néha a hasa is fáj.


Személy szerint tök fura a főzelék: ki eszik felnőttként főzeléket vacsorára?? Mi biztos nem...


2011. márc. 21. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is mondta a védőnő, hogy naponta 2* kapjon főzeléket. Azt nem határozta meg, hogy mikor. Én megmondom őszintén, hogy nagyon ritkán fordul elő, hogy estére főzeléket adok neki. Inkább tejpépet vagy tápszert kap. 9 hós kisfiú anyukája
2011. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is hallottam már ezt, de nem hiszem, hogy egy "nehéz" főzelékkel a hasában jól tudna aludni. Bár biztos van olyan baba, akinek ez kell, de mi a nestle innivaló ennivalóját(folyékony tejpép) isszuk este, és átalussza az északát, és nem fáj a hasa sem. Nekünk ez jött be. 8 hónapos kislány.
2011. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam 2x főzeléket. az enyém 1 éves korig anyatejet vacsizott, onnantól amit mi.

Hideg, vagy meleg, atől függ mit főztem.

Tejpépet 10 hónapos korától kapott, reggelire.


Amúgy én szeretm afőzeléket, simán tudok enni vacsira, ma pl babfőzelék lesz.

De délben nem azt kap lányom, hogy ne egyen 2x ugyanazt.



Én meg azt utálom, ugynazt enni ebédre és vacsorára.


Azt adj a babádnak, amit enni szeretne.

2011. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy imádom mikor a védőnők olyan okosak!!!Adjál azt,ami szerinted a legjobb.Én is tejpépet adok vacsorára ,csak belereszelek egy kis almát.A védőnő meg egye a főzeléket.9 hós kisfiú anyukája
2011. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

milyen tejpépben nincs hozzáadott cukor?

én pont amiatt nem adtam tejpépet, mert az összes tele van cukorral (vagy más mesterséges édesítővel)

én inkább jó éjt tápszert adtam.


de nekem is azt mondta a védőnő, hogy ebédre meg lefekvéshez mehet a főzelék, mert tartalmas, és van benne sok vitamin.


vacsorára is eszünk pizzát, meg chips-et, meg étterembe is szoktunk menni. csak nem éppen főzit eszünk :) de nem is tejbegrízt!

2011. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, pár napja én is pont ezt kérdeztem, hogy ha betartom, amit a védőnő mond (reggeli tápszer, ebéd főzelék, uzsonna tejpép, vagcsora főzelék, lefekvés előtt tápszer), akkor a babám nagyjából 3óránként kőkeményen eszik! és nekem is a vacsorai főzelék volt a legfurcsább. De eddig nincs baja,megeszik mindent...(csak nehogy aztán guruljon). Egyébként a babád jelzi, ha valami sok neki, vagy nem kéri!

szép napot!

2011. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a gyerekorvos is mondta, hogy este is kapjon főzeléket, mert nagyobb kalóriatartalma van, mint az anyatejnek. Biztos nem hülye a doki, és szerintem a főzelék egyáltalán nem nehéz kaja.
2011. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudja doki, mekkora a kalóriatartalma az anyatejnek??

Megmérte?

2011. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel az anyatej 90%-a viz... Nem kell mindig hulyenek nezni vedonot stb.akinek eltero a velememye.
2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is bírom az okos védőnőket.......ők ezt tanulták,de mi meg nem könyvből neveljük a gyereket.

Az én fiam 14 hónapos és tejpépet kap vacsira,de kell bele tennem 1 banánt mert különben nem eszi meg.Most annyira rákattant a banánra,hogy csak azt eszi meg,amibe van banán:)))

Azt adjál neki amit szeret.Ha neked is mondanák,hogy egyél főzeléket vacsira is,meg ebédre is.......neked sem tetszene.Ha a tejpépet akarja enni,egye azt.

2011. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!