Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okai lehetnék még...

Milyen okai lehetnék még annak hogy éjszaka felsír egy baba?

Figyelt kérdés

10,5 hónapos kisfiam van.

2 napja felsír éjszaka,kb.3-4 szer.



Bekentem az ínyét,mert jön az 5.fog,de nem használt.


A hasa nem fájhat mert nem feszíti magát és semmi újat nem vezettem be az étrendjébe.


A szoba hőmérsékletén nem változtattam ,sem a ruházatán.


Megitatom mikor felkel(bár eddig következetesen nem adtam neki éjszaka semmit,se inni se ennni de most muszáj volt hátha az a baj) de akkor is max fél óra és megint felsír.


Mi lehet még???


2011. febr. 16. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk akkor volt ilyen felsírós időszak, amikor jöttek a fogai. ahogy írtad valószínűleg nálatok is ez van!! sajnos nálunk sem használt, ha bekentem az ínyét, sokszor láz is kísérte, szóval ez elég indok a kicsinek arra, hogy felsírjon.


Ági

2011. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy nem a foga mert a gél eddig mindig használt neki ha a foga fájt,szóval neki a gél bejön!
2011. febr. 16. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt/van hasonló helyzet, tegnap, tegnapelőtt. A védőnénink azt mondta, elképzelhető, hogy a telihold (akkor én sem alszom jól), de frontátvonulás is lehet. Bármi ilyesmi, ami az ő pici szervezetüket jobban megviseli.

Remélem azért elmúlik...:)

2011. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyanigy vagyunk minden oraba felsir a lanyom mar ki vagyok idegileg 9hos es csak 1 fogacska bujt ki es jon a kov feher az inye en is ugy gondolom hogy azert nem alszik de mar egy zombi vagyok
2011. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!