Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és hol altassam a babám...

Hogy és hol altassam a babám napközben? 2hós

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy elaltatom,de bárhová,bármilyen pózban leteszem 10 perc múlva felébred!Csak rajtunk tud huzamosabb ideig aludni,de ott is ébredezik,csak még azonnal tudom ringatni,és így visszaalszik!Az tuti,hogy álmos,mert látom rajta,meg nyűgös is!Ha véletlenül sikerül 1.5-2órát aludnia,mintha kicserélték volna!Éjjel se alszik túl jól,nyöszörög,dobálja a fejét és mindenféle hangot ad ki!
2009. febr. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
A babakocsit utálja,vagy azt,hogy fel van benne öltöztetve,így a levegőzés is küzdelem!Aloe vera activatort kap hasfájásra,elvileg attól is jobban kéne aludnia,de semmi....8-12ig alszik normálisan,onnantól már nyüglödik!3szor eszik éjjel!
2009. febr. 9. 09:36
 2/66 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így voltunk, mert hasfájós volt. Ő nem az véletlenül? Miután Infacolt adtunk neki, tudtunk aludni mindannyian.
2009. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:

Igen, azért csinálja amit írtál mert fáradt. próbáld megfigyelni hogyan sír. Az én babám is 2 hónapos, napközben is belerakom az ágyába és ott alszik. Tehát én szoptatom, 30- 50 perc - közben van kaki, szórakozás- tisztába teszem, max 20 perc játék és utána látom rajta, hogy fárad. Ilyenkor elkezd nyüglődni, leteszem az ágyába éa hagyom. Van, hogy rögtön elalszik, van, hogy sír, ilyenkor megnyugtatom, de visszateszem az ágyába. Így alszik 2 órákat etetések között.

Nálunk is volt ilyen, hogy csak rajtunk aludt el, nagy sírások után, de a védönő rávilágított arra, hogy mire kell figyelni. Teljesen máshogy sír ha fáradt, már kezdem megismerni :-)

2009. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
hogy altatód mert már az is gond lesz .Vacsora után én leteszem a kiságyba és ott ö elfog aludni nem szabad altatgatni,most rongyikát esetleg odaadom neki és elalszik vele régen cumit nyomkodtam de mindig kiesset így már nem szorakozok a cumival (3hó)ha este megvárod hogy elaludjon éjjel keres téged hová tünt az anyuci? ha hasfájos akkor az más:(
2009. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
De hasfájós nagyon,de egy hete javult a helyzet(kop-kop-kop),az alvása viszont nem!Már kezdek rájönni én is mikor miért sír,tuti álmos,de nappal nem tudom lerakni sehova,mert feriad!Ha félálomba lerakom a kiságyba,ott felélénkül,kizárt,hogy magátol elalszik,és sírni se tudom hagyni,mert felhergeli magát és úgy sír,hogy köhögni kezd tőle!Ideges természetű baba picit,vagy én vagy bamba nagyon....szegény babám..
2009. febr. 9. 11:46
 6/66 A kérdező kommentje:
mármint én bamba..
2009. febr. 9. 11:51
 7/66 anonim ***** válasza:
hát kitartást a hasfájos babucik ilyenek :(
2009. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 7 hetesek vagyunk, de dettó. Eddig egész nap a babakocsiban tologattuk, ott bólogatt, de ha megáll a babakocsi ordít, de pár napja ott sem marad meg. Este nagy sírás árán marad a baabkocsiban, 1,5h tologatás után elalszik, és miután elaludt rakjuk át a kiságyba, ha szerencsénk van nem ébred fel.

Sajna Ő a kezünkben sem marad meg, a kiságyat meg most kezdjük újra próbálni, de majd megfullad rögtön, úgy ordít, úgyhogy rögtön kiveszem.

Napközben a Te babád is sokat sír? Én már teljesen el vagyok keseredve. Bár nem volt nyugodt terhességem, és én sem vagyok valami nyugodt alkat, de nem gondoltam, hogy ez ennyire kihat a babára.

Most szerintem megpróbálkozunk a homeopátiával. A Chamomillát ajánlotta a védőnő, és kúpról is hallottam, bár a kúp nem valami szimpatikus.

Remélem idővel javul a helyzet, és kevesebbet fog sírni.

Egy szerencsénk van, éjjel órákat alszik, ezért félek a homeopátiától, nehogy felboruljon minden és éjjel se aludjon.

No sok sikert!

2009. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom elaltatni semmiképp,akkor úgy kimerül,hogy üvöt bizony egész nap!pl.szombatot szinte végig sírta!
2009. febr. 9. 14:19
 10/66 A kérdező kommentje:
Hason alszik a hasfájás miatt!Tiéd?
2009. febr. 9. 14:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!