Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezditek el a fütyi...

Mikor kezditek el a fütyi huzogatását?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint kell csinálni, a gyerekorvos viszont tiltja,mondván csak árthatok vele!Másfél éves a kisfiam,párszor megnéztük,de egyáltalán nem lehet hátrahúzni neki!Mikor nézi meg először a gyerekorvos?
2011. jan. 19. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát másfél évesen én már későnek is érzem.

De ha eddig nem, akkor lassan ideje lenne elkezdenetek.

2011. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szikra veronika ***** válasza:
Szia! Nálunk a doki már az 1 hónapos vizsgálatnál megnézte. Mi mondjuk fél éves kora óta húzogatjuk neki és szép lassan fel is jött neki. Már két éves is elmúlott mire feljött.Úgy tudom, hogy 3 évesen már feltépik ha a státuszvizsgálatra nem jött még fel.
2011. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi nem csinaltuk, hebe-hoba megneztem, hogy rendben van-e, de szepen feljott, igy en nem bantom. 1 eves lesz jovo heten. A vedononk, gyerekorvosunk szerint nem kell huzogatni.
2011. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na hát pont ez az, hogy senki nem ért egyet abban, hogy mikor kell a kisfiúk fütyijén elkezdeni felhúzni a bőrt. Akkor a szülők mit csináljanak?
2011. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A dokink egyátalán nem nézte, azt mondta elég egy éves kora után foglalkozni vele.

Hát mi próbáltuk fürdésnél hátrahúzni, de nem ment, hagytuk, ahogy javasolták. Aztán egyszer azt vettük észre, hogy valami fehér van felgyűlve a fityma alá. Mutattuk orvosnak, ő meg csak huhogott, hogy jó hogy néztük, mert ha így marad, műtét is lehetett volna. Így "csak" hátratépték neki. :(

2011. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mi 2 hós kora óta szépen lassan haladtunk

most 7 hós és gyönyörűen fel lehet húzni, szép egészséges...a dokinő is mindíg mondja

2011. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kisnita ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, hogy 6 hós korban kell elkezdeni. Így hát akkor kezdtem. Most 18 hós és már szépen feljön neki, egyáltalán nincs letapadva.
2011. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 hósan nézte, de még abszolút nem lehetett fölhúzni neki, azt mondta hagyjam. Jövő hóban megyünk megint akkor lesz 8 hós kiváncsi vagyok mit fog mondani. Amúgy még változatlan neki.
2011. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi már 2 naposan kezdtem, szépen feljött neki, most 4 hónapos.
2011. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is fél évesen kezdtük el húzogatni neki, még nem jön fel csak egy kicsit. Nálunk a két éves vizsgálaton nézik és ha nem jön fel, akkor felrántják.
2011. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!