Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba sír ha lerakják?...

Minden baba sír ha lerakják? Vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam. Normális, ha ébren nincs el a kiságyban vagy akár a nagyágyon 5 percig sem? Vagy valami nem jó neki? Pl. ha ébren van, és mondjuk elmegyek a wc-re, rögtön elkezd sírni.
2009. jan. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 hetes, ugyanez a helyzet. Nincs egy szabad percem sem. :) Folyamatosan a vállamon van, és már aggódom a kis gerincéért, de ha leteszem üvölt. :(
2009. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem éhes, szomjas, a pelus is tiszta és a pocija sem fáj, akkor az csak hiszti.

Az én fiam 2,5 hónapos, és ő is megpróbálkozott ezzel. Én ilyenkor picit hagytam sírni és ha hiszti volt, akkor hamar abba is hagyta. Nem akartam rászoktatni arra, hogy minden nyöszörgésre ki van kapkodva, mert megszokja és tényleg "kismajomként" fog lógni állandóan. Újabban úgy oldom meg, hogy előveszem a játszószőnyeget, leteszem az ágy közepére, hogy véletlenül se eshessen le, ott nagyon jól elvan. Tetszik neki, hogy csörög, zörög, meg szép színes.

2009. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet, 2,5 hós a kislányom.Imádom, de semmire sem haladok itthon, mert mindig vagy karomban, vagy a vállamon van.
2009. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
:-)ezt én is ismerem....az enyém jövő héten lesz 3hónapos és uezt csinálja.Most azt próbálgatom,hogy megetetem,utána míg jön a böfi kicsit játszunk,lefárad,majd icipicit ringatom,míg majdnem elalszik,és lerakom.de még nem tökéletes a rendszer.Addig nincs gond még a hintában sem,amíg valaki beszél hozzá,vagy legalább a tv villog előtte-de az meg hosszú távon nem egészséges.Próbálj neki zenét kapcsolni,a miénk szereti.Vagy amíg wc-zem,bekapcsolom a zenélő pörgő valamit az ágy fölött.
2009. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!