Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pont egy hete nem voltunk...

Pont egy hete nem voltunk kint a levegőn babámmal. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a kicsikkel, a nagyobb két és fél éves, és egyszerűen mire kimentünk volna, esett vagy sötét lett vagy hatalmas volt a szél. Holnap délelőtt kiviszem kicsit őket, de csak 10 percre mert egyedül leszek velük. Nem lesz baja a picinek ettől a kevés levegőtől? Bent rendszeresen szellőztetek!
2010. dec. 6. 15:51
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ja, négy hós a kicsi.
2010. dec. 6. 15:53
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja a babádnak, de NEKED sem lesz bajod?

Én megőrülnék, ha 1 hétig nem mehetnék ki.

Nekem van egy 2 évesem és egy 1 hónaposom, minden nap megyünk ki 1-2 órára. Mióta ilyen hideg van, és hamar sötétedik, azóta mindig délelőtt, mert akkor még világos van

Kicsit szervezd át a napot, a házimunkát, főzést, stb tedd délutánra, amikor már sötét és hideg van. Délelőtt pedig legyen csak a gyerekeké, és menjetek sétálni is.

Még azt nem értem, hogy a 2,5 évesed nem akar menni?? Nem szeret sétálni?

2010. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem baj de 10 percért inkább ne öltöztesd fel Őket mert csak nyügisebbek lesznek.

Akkor vidd le ha legalább fél órát lent tudsz maradni ugy "megéri" felöltözni.

De persze csináld ahogy gondolod:-)

2010. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%

Figyelj! Amiket írsz, nem mentség!!!

Egy hete bezárva vannak azok a szerencsétlenek.

Nekem is 2,5 éves a nagy, 7 hós a kicsi. És képzeld, az anyukák többsége egyedül oldja meg a gyerekekkel a sétát.

Utálom én is az öltözködési hercehurcát, de muszáj nekik kint lenni a friss levegőn. (Jó, ónos eső, szélvihar kivétel, de a hidegtől és a hótól még egyetlen gyereknek sem lett különösebb baja, ha fel van öltöztetve.)


És miért csak 10 percre? Ha már úgyis felöltözteted őket, miért nem lehet legalább 45-60 percet kint lenni???


Én komolyan nem értelek, most kiakadtam...

2010. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem lesz bajuk. Fránya, csúnya időben nekem sem jut eszembe kimenni levegőzni. Akkor marad a szellőztetés, akár naponta többször is.

Viszont, ha már kimentek, akkor azért maradjatok is kint, ne csak 10 percig. Az olyan kevés.

2010. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem írtam, hogy a nagy az kint van szinte minden nap, most nagyon utálni fogtok, de kertesben lakunk ráadásul... TUDOM!!!! ÉS IGAZATOK VAN. Holnaptól minimum fél óra kint délelőtt. De ez csak a héten fordult elő. Előtte persze mindig kint voltunk, csak beáll a rossz idő a szél és eltelt egy hét. és bűntudatom van.... köszi a válaszokat.
2010. dec. 6. 16:19
 7/27 anonim ***** válasza:
23%
jézusom kertes házban laktok és nem voltál képes kilépni az ajtón?? mégis mi volt fontosabb a gyerekeidnél? ment a kedvenc sorozatod?
2010. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Miért bántjátok szegényt??Semmi gond nincs azzal hogy nem ment ki a picivel.Ha sok dolga volt az nem azt jelenti hogy a sorozatát bámulta.

Utálom ha valaki csak azért jár ide hogy másokat bántson.

Kérdezőnek pedig, nem lesz baja.Ha van időd menjetek ki, ha nincs ne.

2010. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz a picidnek,de azért az sem jó,hogy nincs levegőn szegény...Ráadásul kertes házban laktok...Mi panelban lakunk,az elsőn,de ettől független,azért kiviszem a gyerekeket,a fiam 3 éves múlt nyárom,ő már ovis,a lányom pedig 21 hós.Múlt héten mikor olyan rossz idő volt,esett a hó és kimozdulni nem lehetett,majd megőrültem én is idebent,igaz elment az idő,játszottunk,könyveket nézegettünk,a fiam is itthon volt,mert betegeskedett.De amikor kicsit javult az idő,kimentünk egy félórás sétára,végre kimozdulhattunk.Ha kertes házban laknánk,akkor én nem keresném az okokat,miért nem megyünk levegőre,minél többet lennénk kint.Remélem egyszer lesz nekünk is kertes házunk.Egyébként a kislányomat ha napközben nem is tudom kivinni a rossz idő miatt,amikor a fiamat visszük-hozzuk az oviba,akor legalább van levegőn amig elsétálunk az óvódáig ami kb. 10 percre van tőlünk.
2010. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mielőtt én lennék a világ leglustább anyukája, azt tudni kell, hogy egy percre sem raktam le a hátsóm!!! Ezért nem értem hogy szaladt el egy hét! Mert elszaladt. Sajna anyagi gondokkal küzdünk, és abból van plusz bevétel hogy a teszen árulok ezt azt. és mivel jön gondolom az ünnep rengeteg volt a csomagolni, lebeszélni való, nem beszélve a mikulásról. Aztán a főzés altatás etetés fürdetés és mire magamhoz tértem minden nap éjfél volt. Higgyétek el nem a kifogásokat keresem, mert akkor nem ismerném be, hogy elcssztem. Nem fontosabb semmi a babáimnál, szerencsés vagyok mert anyatejes a kicsi a nagy is az volt két éves koráig és nem kell tápra a pénz, de pelusra, rezsire igen. Szóval el lehet ítélni. A nagy el szokott boltba ide-oda sétálni férjemmel. Viszont mivel a kicsi nem ül még így egyedül sétálni nem merem vinni a kettőt, mert a nagy dackoros. De van udvar, és holnaptól ismét kimegyünk délelőtt minimum fél órára, kivéve ha esik. Köszi a válaszokat!
2010. dec. 6. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!