Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek rosszul alszik éjjel a babája?

Figyelt kérdés
Az enyém 5 és fél hós, és éjszaka kb. 5-6 x kel fel. 3 hós koráig nem volt gond, csak egyszer kelt fel.
2010. nov. 29. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a fogacskái jönnek most? Az én babámnál is volt egy ilyen időszak, ami előtt kibújtak az első fogai.
2010. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez.11-én leszünk 6 hónaposak.3 és fél hónapos kora óta minden éjszaka fel kel.Borzasztó.volt,hogy 20-30 percenként.Foga még nincs.Most azt csináljuk 2 napja,hogy 9- fél 10 felé rakjuk le este és így nem kell csak kb 4 körül először.Így egy kicsit kibírhatóbb nekem.Nem tudom mért kell föl állandóan.Pedig minden este ugyan az történik.
2010. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nincs foga, és már lassan két hónapja csinálja ezt, szóval nem tudom.

Kb,9 körül alszik el, aztán 11-kor ébred, aztán kb óránként.

2010. nov. 29. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Volt 2 hónap, mikor végigaludta az éjszakát, este 8-tól reggel 5-6-ig. Aztán hónapos korában egyik napról a másikra ébredt éjjel 6-7-szer.A férjem javasolta, hogy aludjon inkább köztünk, mert így egyikünk sem tud pihenni rendesen. Most 13 hónapos lesz és már csak egyszer ébred, ha nincs semmi baj: betegség, fogzás. Most úgy néz ki az éjszaka, hogy elalszik 8 körül, majd ébred 3-4-kor, akkor költözik közénk, és még alszunk 7-fél8-ig. Szóval kitartás!
2010. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta, itattam, ringattam, peluscsere stb. míg rá nem jöttem, hogy az éhségtől nem tud aludni!

Mit adsz neki enni? Elég tápláló? Próbálj uzsira, vacsorára tartalmasabbat adni, tejpépet már lehet 5,5 hósan, lefekvéskor sok szopi vagy kicsit több tápszer, hátha nyugodtabban alszik. Mindenki a fogára tippel, én nem.

2010. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kfiam is ezt csinálja, nagyon jó alvó volt kb. 3 hós koráig, azóta ez megy, most 5 hós. A védőnőnk azt mondta, hogy ez életkori sajátosság, és általában fél éves kor körül szépen rendeződik akár egyik napról a másikra is...kitartás, sorstársak!:)
2010. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 6,5 honapos. Szinte elso perctol kezdve nagyon rossz alvo. Este 8-kor elalszik es 10-ig mire en is agyba kerulnek mar 2x 3x felebred. Ilyenkor magamhoz olelem, eszik par kortyot es visszaalszik. (Vacsira rizspepet eszik, tehat tuti nem ehes, a foga se jon meg) Az altalanos, hogy 6x 7x kel egy-egy ejszaka. Van 2 lanyom, a nagy 1 honapos koratol, a kicsi 3 honapos koratol aludta vegig az ejszakat, soha nem csinaltak ilyet, mint a kisfiu. Kitartas!
2010. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna.5 hós ma és 1 hónapja ugyanez a helyzet. Már néha úgy érzem,kiborulok.Már én se tudok aludni szinte se éjjel,se nappal.Reménykedjünk, hátha életkori sajátosság!
2010. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is az éhségre gondoltam, de már kipróbáltam mindent, "jó éjt" tejpép, tápszer, de nem számít neki, ugyanúgy felkel. Éjszaka adom neki a cicit, de nem mindig kell neki, van, hogy csak fel kell venni és ringatni.

2010. nov. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!