Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátok allergiás a...

Ha a babátok allergiás a popsitörlőkendőre akkor mit használtok helyette?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először próbálj ki másfajtát, hátha csak egy bizonyos termékre érzékeny a kicsi. Ha ez nem válik be, akkor marad a (forralt, majd kihűtött)tiszta víz és a sterill gézlap. Ha nagyon kakis a popsi én akkor mindig lemosom a fenekét a csapnál. Remélem tudtam segíteni.
2009. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha J&J a bűnös, akkor még másikkal lehet szerencséd, pl. Nivea, Gabi, Babylove(DM)stb. Kétségtelenül a legjobb csap alatt lemosni.
2009. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én egyszerűen wc-papírral szedtem le a nagyját és meleg vízbe mártogatott textilpelussal töröltem, mivel a fürdőbe vinni a kicsit nálunk macerás és ott hideg is van. van aki szivaccsal töröl, de abba beköltözhet a baci, a pelus jobb, ki kell mosni és kész.
2009. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizet. Lemosható a baba a csapnál is, de ha arra épp nincs lehetőség, akkor vizes kendővel való gondos letörlés is megteszi. Szerintem forralni nem kell; nagy valószínűséggel a forralatlan vízre nem lesz allergiás, hiszen abban is fürdik.
2009. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom sem bírja a törlőkendőket, hozzáteszem én sem kedvelem ezeket az olajos vackokat. A dm-ben kapni vattalapokat (elég drága...), és sima vízzel szoktam lemosni a popóját, utána sudocreme-t használok. Amit kaptam/vettem kendőt azt utazáskor vagy vendégeskedéskor használom el, annyi időre kibírja a bőre.
2009. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget segítettek,nagyon köszönöm!
2009. jan. 15. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A legjobb szerintem ha a patikában veszel steril vattát, én azt használom, még fürdéskor is azzal mosom a kis kukiját. Nem olyan drága és a lényeg, hogy tényleg steril.
2009. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!