Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az ilyen hinta...

Szerintetek az ilyen hinta való már 6 hós fiamnak?

Figyelt kérdés

Még nemtud ülni,kúszni már elkezdett!Csak azért kérdezem,hogy ez nem tereli el a figyelmét a kúszás,mászásról,ülésről??Ez inkább az állásra ösztönzi nem?

[link]


2010. nov. 11. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy 6 hónapos babának pontosan ilyen való, más még nem nagyon. Pár hónap múlva azonban már jó lesz neki a sima, Tescoban is kapható 1.800 Ft-os kis műanyag bébi hinta is. :) Mi 11 hónaposan vettük meg neki.
2010. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

A hinta nem ösztönöz állásra mert nem ülő helyzetben van.

Ki kellene majd próbálni a rendes hintát mert lehet hogy utálja és 5000, az ötezer.


Én nem venném meg mert ha nem ül akkor nem is sürgetném hogy álljon főleg nem egy ekkora kicsit.


Bőven ráér egyévesen ha kap egy szobai hintát. szerintem.

2010. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Az az igazság,hogy már van neki ilyen és imádja,imád rugózni benne!Csak gondoltam nehogy ártson neki,de való igaz,hogy rávan írva a papírjára,hogy 6 hós kortól ajánlott és nem az,hogy csak akkor ha már ül a baba!

2010. nov. 11. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Akkor talán megéri de az az igazság hogy onnantól hogy fel tud majd ülni már hasznát veszi a kezeinek és akkor más játékokat kezdd el szeretni a hinta túl passziv lesz egy nyüzsgő kisgyereknek.


De nem mondom hogy ne vedd meg.

2010. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem teszel vele semmi rosszat a gyereknek. Itt egy link, olvasd el az utolsó előtti blogbejegyzést. :) Ruglóláb seriff - ez a címe.
2010. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja, a link:


[link]

2010. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is Rugóláb Serif:))) Imádta ezt a hintát 6 hós korától, nem állandóan ült benne persze de naponta használtuk. Semmivel nem maradt le, 6-7 hósan már mászott, ült egyedül, és 11 hósan elindult. Most is van még hogy beleül (14 hós:)).
2010. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!Hát akkor az én babám is Rugóláb Sherif!Pont azért vettük meg mert eddig nekünk kellett rugóztatni a kezünkbe,ha nem csináltuk ordított!
2010. nov. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!