Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos a járássegítő?

Hasznos a járássegítő?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak karácsonyra bébitaxit akarok venni. Vannak olyanok, amelyeknek hátul van kapaszkodója, tehát járássegítőként is használható. Érdemes ilyet venni? Elősegíti vagy inkább hátráltatja a járást?

[link]


2010. nov. 3. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk Tescos volt, nagyon szerette kisfiam. Szülinapjára kapta, 13 hósan pedig megtette első önálló lépéseit. Lehet, hogy nélküle is így lett volna nem tudom.
2010. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a járássegítő, a kisfiam is imádta. Mi sosem járattuk, helyette járássegítőt kapott, mert a gyógytornász szerint jobb tartást biztosít és a gyerek maga dönti el, hogy mennyire terheli saját magát.
2010. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. 1,5 éves koráig használta, játszott vele.Sőt, most 20 hóan újra rákattant:)
2010. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk, de csak úgy tudta használni, hogy a felnyitható részébe tettünk 2 db 1 kg-os súlyzót. Ugyanis nagyon könnyű az egész kis autó, és ahogy a baba belekapaszkodik, már borul is fel. De a súlyzóval egész stabil lett.

Inkább a bébikompot tolta kívülről, azt valahogy biztosabbnak érezte. Én nem vettem észre, hogy segítette volna, de azt sem, hogy hátráltatna. Jókat játszik vele a mai napig, 1 éves szülinapja előtt pár nappal indult el, pedig már 7,5 hónapos kora óta járt a bútorokba kapaszkodva, illetve egy kezünket fogva.

2010. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be. Fisher and Price volt.
2010. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14.41-es, ez jó ötlet! Én is tartok attól, hogy mivel könnyű műanyag az egész, könnyen felborul vagy túl gyorsan gurul és szaladnia kell utána.
2010. nov. 3. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is Tescosat kaptunk. Hátrafelé nem borul el soha, mert a hátulján alul van valami akadály, ami ezt megakadályozta. A gurulás már más kérdés, avval néha akadtak problémái a kisfiamnak. De Ő járássegítőnek nem is igazán használta, már 10 hónaposan ráült és tolni kellett.
2010. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
nekünk babakocsi volt a járás segító!nem az igazi hanem a játék!szerintem nem baj ha könnyű mert így inkább magától kell mennie és nem támaszkodni.1-2x elesik és utána megtanulja!a bébikomp szerintem a legnagyobb baromság amit egy szülő vehet a gyerekének!na abba biztos hogy azt tanulja meg hogy csak ülni kell és így is tudok "járni".egyébként a lányom az 1.szülinapjára kapta a babakocsit és még aznap elindult egyedül!(ami lehet hogy véletlen,de ki tudja)
2010. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól a napi 2x 10-15 perctől biztosan nem azt tanulta meg, hogy azzal lehet járni... 7,5 hónapos korától a bútorokba kapaszkodva járt, nem pedig egész nap a bébikompban volt. Hol olvastál ilyet???
2010. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!