Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba gyorsan kifullad, ha...

Kisbaba gyorsan kifullad, ha kézbe van és jár keze lába, akkor is és játék közben is. 7 hónapos. Születése óta így van. 10 kg-s szóval szép nagy baba. Lehet a súly miatt? Gyúrni való babák szüleihez intézem jobban a kérdést. Találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
Olyankor úgy lélegzik mintha le futott volna egy kisebb távot. Szíve és a tüdeje rendben. Orvos mindig ellenőrzi. Sose talál nála problémát.

máj. 8. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hogy ellenőrizte az orvos? Volt vérvétel, szív uh, látta szakorvos?
máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Én jócskán dundi baba voltam, anyukám szerint gyorsan kifulladtam, és mindig tiszta víz volt a hajam mert annyira leizzadtam.
máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezzetek gyorsan egy oxigenszintet nala, ezt otthon is tudsz, ha felrakod a nagylabujjara bar nemtudom megmerne e pontosan, nagyon pici meg. Kardiologiai kivozsgalas javasolt erosen.
máj. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy súlyú volt az első babám, de ilyet sose tapasztaltam
máj. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ezt nem hagynam annyiban, nem normalis.
máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora súllyal született? Önmagában az, hogy 7 hónaposan 10 kiló, nem mond sokat. És a hossza?

Én is kivizsgáltatnám.

máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huha. Lehet vissza olvasva elég erősen fogalmaztam.

Szóval. Orvos és védőnő mindig látta-lássa. Kb 3 hónapos volt mikor gyerekorvossal egyeztetve elvittem korházba és ott kivizsgálták. Uh, nem volt, igaz. De mindent rendben találtak nála.

Akkor átfogalmazom a fentieket. A helyzet azért nem olyan durva, hogy levegő után kapkod vagy ilyesmi. Inkább picit piheg, de attól még nagy erővel kúszik, “mászik”, forog sikít, csapkod tovább. Ahogy le nyugszik, nem annyira pörög, ez rögtön abba marad. És nem is mindig van. Mikor alszik is szoktam figyelni, nagyon szépen egyenletesen veszi a levegőt. Mikor nem 100on pörög, akkor is. Persze most megijedtem kicsit megint, de gondolom ekkora baj nincs. Na de jövő hét után viszem megint a dokihoz, majd ki térek a dologra.

Nagyon köszönöm, hogy ennyien írtatok. Szép napot nektek.

máj. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!