Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy túl korán...

Létezik olyan, hogy túl korán tettem le a babát aludni, mégis elalszik?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondogatja, hogy a babámnak már min. 2 órát kéne bírnia ébren vagy többet, de délelőtt simán le tudom tenni előbb is. Ma már mikor azt láttam rajta, hogy semmi nem jó neki, játszani sincs már kedve és ásított is egyet, letettem és el is aludt, de ez kb. 1 ó 40 perc ébrenlét volt max. Egyedül este bírja tovább csak, akkor 2,5-3 órát is. (5 hós)
máj. 1. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne álmos nem aludna el, nem lehet az alvást rájuk kényszeríteni. Ráadásul nem is minden baba ugyanolyan, van akié már ilyen idősen 3 órát is ébren van, a tiéd 1,5-et. Jól van ez így, majd idővel kitolódik a te babádnál is. Ne aggódj, lesz hogy azért fogsz imádkozni bárcsak aludna már :D
máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A baba akkor alszik, amikor erre szüksége van, nem mindegyik egyforma mennyiségü és egyforma eloszlású alvást igényel.
máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Haha, barcsak :D

Neha nagy hasznat tudnam venni.

Aludjon, amikor almos. A babak nem olvastak a tankonyvet, nem tudjak, hogy mikor kene aludniuk vagy nem aludniuk.

máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 5 hónaposan akkor aludt amikor akart, nem is volt fent talán egyszerre két órát.

Minek akarod erőszakkal két órát ébren tartani ha ő nem akarja?

máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ki az a mindenki és miért hiszel nekik inkább,mint a saját szemednek? :D
máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba más. Igaz, az enyém kb 2 hónapos kora óta alig alszik nappal (éjszaka bepotolja:D), de sokan meg tuti ezt tartanak furanak. Ne ragaszkodj görcsösen semmilyen szabályhoz.
máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!