Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 éves kora körül szeretném...

Ha 1 éves kora körül szeretném elválasztani a babámat, utána még tápszert kell neki adnom?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig? Azt már nem csak cumisüvegből tudja majd meginni gondolom?
máj. 1. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan választottam el. Ne így terveztem, de ennyit bírtam. Addigra ő már bőven kiváltott minden étkezést. Tápszert soha nem kapott. Viszont reggel és lefekvés előtt tejpépet evett viszonylag sokáig.
máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy csináltam igen. Mivel nem magát választotta le igényelte még a "tejet" így 2 éves koráig kapott tápszert.

Azért választottam le, mert állandóan harapott már szoptatás alatt, kb már utáltam ha szoptatni kellett- meg az egész macerát ezzel.

máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Az elsőt 13, a másodikat 10hónaposan választpttam le. Addigra ki volt váltva minden étkezés, cici csak alvashoz kellett. Én meg lelkileg nem bírtam tovább.

Nem kaptak tápszert. Doki is azt mondta felesleges.

máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk 11 hónaposan választotta el magát, estére akkor már kapott tápszer pótlást, és nagyon jól evett, minden étkezés ki volt váltva. Reggel szopizott addig, este meg a tápszer volt. Így elhasználtam az utolsó doboz tápszert, aztán nem vettem újra. Utána 3,5 %-os tejet kapott 2 éves koráig, mert a reggeli-esti tejivó rutin megmaradt :).


[link]


Ezt a táblázatot követtem, itt ajánlja a teljes tejet.

máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én 13 hónaposan választottam le, nem kapott semmit utána, mert elutasitotta. Joghurtot, turokremet, tejes zabkasat, tejbegrizt eszik helyette, meg sajtokat.
máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hónaposan válaszottam el. Nem kapott tápszert, mert teljesen elutasította a cumisüveget. Evett rendes ételt meg babakaját. Gabonás tejpépet reggelizett még sokáig.
máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!