Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bűntudat hogy nem érzem azt...

Bűntudat hogy nem érzem azt amit kéne? 30/F

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hatalmas bajom van. A párom nem rég szült. Egészséges gyonyoru kisbabánk lett, pár napos. Én éveken at egyedül voltam a lakásban, távkapcsolatbol lett a gyerkőc, eléggé megszoktam a magányt, meg hogy azt csinálok amit akarok. Most minden megváltozott. Itt egy gyermek, itt a párom is végleg és egyszerűen Én aki sosem sirtam egyfeszt sírnék és nem tudom az okát. Örülök mindennek, de közben azt érzem mégsem, még az étvágyam is elment mióta ez van, valami borzasztó lelki traumám lett, tudat alatt, mert tudtam mi lesz és vártam is! Erre most ez történik. Mit tegyek?

ápr. 23. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem védekeztél? Gyerek előtt kellett volna gondolkodni. Ez mostmár csak rosszabb lesz.
ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szakember segítségét kellene kérned, és emellett legyen megfelelő énidőd neked is (természetesen az anyukának is kell). A 3. válaszoló tökéletesen leírt mindent szerintem.
ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!