Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most az újszülöttet is vigyem...

Most az újszülöttet is vigyem gyerekorvoshoz, ha a tesója beteg? Mások hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés

A 3 èves gyerekem lebetegedett, meg kell őt mutatnom a gyerekorvosnak, de nem tudom kire bízni a 6 hetes kicsit, pedig nagyon nem akarnàm a betegek közé bevinni.


Ti hogyan oldjátok ezt meg?



ápr. 17. 05:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
10es igen, nálunk a doki ilyenkor azt mondja vigyük kórházba, ha bejönni nem tud akkor ott a helye.
ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Oda telefonálnék hogy időpontot kérjek rendelés elejére vagy végére.


7es,melyik ez a ritka rendes orvos? É is Zalaegerszegi vagyok,de covid óta a mo gyerekorvosunk továbbra is telefonon gyógyít. Váltanék.

ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 babyboom567 ***** válasza:
91%

Hívd fel a ti gyerekorvosotokat,és mondd el, hogy mi a helyzet, szerinte,hogy tudnátok ezt áthidalni.És ne bizonytalanodj el, ha nem tudod másra bízni a kicsit.

De hosszútávon el kell gondolkoznod,mert ez nem egyszeri alkalom lesz, hogy nem tudsz kettészakadni.

ápr. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Apukája sokszor eljőtt már munkából és félti az állását. A rokonok vidéken laknak, ismerősök dolgoznak. Babysittert szeretnék keresni majd a SOS helyzetekre, de nem hiszem, hogy beteg gyerekekre ők vigyáznának vagy nem tudom, nekünk szinte csak betegség esetén kellene a segítség.
ápr. 17. 06:45
 15/24 A kérdező kommentje:
Ja, az orvosunk ezért 100%, hogy nem jönne ki. Még arra gondoltam, hogy megkérem a védőnőt (aki ugyanabban az épületben van, csak nem a beteg oldalon), hogy hagy adjam be a babát neki arra a 10 percre, de úgyis dolgozik szerintem és egy síró újszülöttel olyankor nem szaladozhat vagy lehet benn sincs helyileg éppen.
ápr. 17. 06:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a problémát, és kérj a rendelés elejére, vagy végére időpontot.
ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Azert egy 6 hetes babát nem nagy kihívás elvinni bárhová.

3 hetes babával már hordtam a nagyot fejlesztésekre,úszni....és még ráadásul tél volt.

Babakocsi és addig alszik a kicsi.előtte etetés és semmi baja nem lesz. Ha meg a betegségektől félsz már úgy is mindegy mert a nagy is beteg . Nagy százalékban a kicsi is elkapja...

ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
17, nem a cipelés gond, hanem az, hogy betegek közt lenne.
ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én hoznám-vinném mindenfelé a kicsit, csak a betegségek tartanak vissza. A nagytesó náthás, csak 2 nap láz után volt 1 lázmentes nap, most hajnalban meg 37,7 volt neki ismét a hője, ezért gondoltam, hogy lehet nem árt megnézetni a torkát, fülét, de mindenképpen felhívom a dokit. 2 napja azt mondta, ha lázas 3. napja akkor rá kell nézzen, de akkor még nem jött ki rajta a nátha, csak láza volt. Tudom, hogy a kicsiben már valószínüleg most lappang, de a rendelőbe lehet van még hányós-hasmenős vagy himlős vírus is.
ápr. 17. 07:26
 20/24 anonim ***** válasza:
89%
17, otthon kisebb eséllyel szed össze bármit, ha a szülő ügyes. Egy 20 nm-s, zárt, teleköhögött, összetapizott váró rosszabb.
ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!