Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával tudtok...

3 hónapos babával tudtok tapasztalatból foglalkozást ajánlani? Pl: babaúszásra viszem heti 1x és még szeretnék valamit hozzá pluszban.

Figyelt kérdés

Csak olyan írjon kérem, aki jó szándékkal tud ajánlani tapasztalatból és ne olyan aki a “maradj otthon felesleges vinni bármire majd ha nagyobb lesz” elvet követi.

Köszönöm előre is🙏🏽



#Budapest #baba #babaprogram #babamozgasfejlesztes #3honaposbabaprogram
febr. 26. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mindennapos séta szeritem megteszi…
febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Barátnőkkel kávézás heti 1x. A babák addig alszanak a babakocsiban.


Az összes ilyen foglalkozás valójában az anyukáknak szól, a babának semmi szüksége ezekre. Magadnak keress baba-mama jógát vagy baba-mama edzést, ha szeretnél kimozdulni.

febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Vannak babafoglalkozások, akár a Ringató, Csiri-biri torna, nálunk egy konduktor is tart babáknak közös játékot. Mindenhol más elérhető. De én most biztos várnék a helyedben májusig. Pici még és rengeteg vírus, betegség tombol most. Felesleges egy óra móka kedvéért bevállalni 1-2 hét betegséget.
febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

"Barátnőkkel kávézás heti 1x. A babák addig alszanak a babakocsiban."

Rohadt jót nevettem :D :D


Mi Ringatóra jártunk még a babaúszás mellett.

febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

"Barátnőkkel kávézás heti 1x. A babák addig alszanak a babakocsiban."


Lányomnak sajnos ezt senki nem mondta. Így, ha 5 percnél tovább volt egy helyben a babakocsi, ordított torka szakadtából. Még akkor is, ha éppen akkor kaptam meg a kávémat... Neki nem szóltak erről, hogy olyankor a gyerek alszik, ha anya barátnőzik.

febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!