Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a Rossmanban...

Mit tartalmaz a Rossmanban kiválltható Hipp 4-es csomag?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
üveges babakaja, babatea, előke, póló. ha jól emléxem, már rég volt. :)
2010. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 3as volt.abban nem volt további kpon h kiválthatnám a 4est.
2010. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy póló volt benne és egy hipp sonkás tészta egy éves kortól.Változó, hogy mi van benne,van több fajta csomag is.
2010. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hogy lehet hozzájutni a szelvényhez amivel ki kell váltani? Én még nem is hallottamm, hogy ott is van csomag.
2010. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amit a kórházban kaptál csomagot, abban szerepelt egy hippes csomag, és abban az első szelvény, a többi magától értendő....
2010. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ert, de nekem nem volt a csomagomban ez a kupon. Irtam a Hippnek, kuldtek is a 2-es kupont. Gondolom azert nem az 1-est , mert mar 8 honapos a gyerekem (most hallottam csak errol a kuponrol)

A kerdesem az lenne, hogy a 3. ill. 4-es kupont automatan fogjak kuldeni, vagy ujra irnom kell nekik.Ha igen, akkor mikor irjak? A korhazi csomagban egyszerre benne volt az osszes kupon?

2010. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amikor beváltottam az 1-est, akkor a rossmannban adták a 2-est. most fogom beváltani, szerintem ismét adják, ha nem, akkor kérjél (lehet, hogy elfogyott és ha felírnak, akkor adnak).
2010. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koszonom!! :-)
2010. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kórházban adják az elsőt abban van a 2es kupon, 2es csomagban a 3as és a 3as-ban a 4es :) ha nem kaptál akkor írjál nekik emailt, kedvesek ,biztos segítenek!

Nekem a 4es csomagban egy poló volt egy sonkástészta egy tejital egy tea minta!

2010. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!