Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova raktátok a mászó babátok...

Hova raktátok a mászó babátok elől a (benti) kutya vízét?

Figyelt kérdés
Állandóan bele akar nyúlni, ki szeretné borítani.
2022. máj. 17. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

🤣 ugyanez van nálunk is...

Hát amikor felfedező útra indul a tál irányába, felrakom a vizet a pultra. Aztán vissza, a kutyát meg figyelem, ha keresi a vizét, lerakom neki, a babát meg eltávolitom onnan, amíg iszik.

Persze a gyereknek mondogatom, hogy az a kutyus vize, abba nem nyúlunk bele, de szerintem félre ért 😂

2022. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk ajtó támasz vopt egy piros papucs alja, egy amolyna tanga papucs, csak már pánt nélkül. Azzal fogtam meg a fürdő ajtót.

Egyszerűen az a papaucs volt a mindene, megszerezni és elcipelni, ez volt az élet célja, tudja h nem lehet, de elcsórta és kacagott.


Szerintem 3-4 hónapig volt ez porondon és utána mikor már járt, nem érdekelte.


Ez is olyasmi lehet :)

2022. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is ugyanez a probléma. :D pont elkezdtem valami olyan kutyaitatot keresni amiben csak akkor van víz ha iszik a kutya 😂😂
2022. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hülyeség de ha 2x kiborítja és játszhat vele utána nem lesz érdekes.

Nálam ez sose érdekelte a fiamat de még szekrényt se pakolt🙏

2022. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Most nem nézek utána, de macsekoknak van olyan etető-itatójuk ami csak akkor nyílik fel, ha csak pár cm-re van tőle, valami chipet éezékel, biztos van kutyáknak is.
2022. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eh, nálunk ez a szemüvegem a lányomnak. Azt soha, semmi szín alatt nem kapta/kapja meg, mert persze, tudom én is, hogy x alkalom után már nem érdekelné, csak abban az x alkalomban meg lehet tönkretenné a több 10 ezer forintos szemüveget, ami arra kell, hogy lássak... Így persze, hogy a legnagyobb vágya megszerezni... Ha felveszem (mármint a lányomat), akkor perceken belül le akarja venni rólam, pedig már 2 éves lesz júniusban, és ez kb azóta tart, hogy rájött, hogy mire való a keze. :D Már csak abban bízom, hogy óvodás korára majd elfogadja, hogy NEM, és elengedi a dolgot. :D Ő a második gyerekünk, de a fiam (aki az első) azért ennyire tűzön-vízen át nem akarta elcsenni anno. Fogalmam sincs, miért van így rákattanva.
2022. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálunk is. Folyton "megfürdik" a kutya vízébe😂 mondtam a fiamnak, hogy venni fogok neki egy kutyatálat, csak ne vegye el szegény kutyusunktól😂
2022. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a lányom, kb. 1 éve pakolgatom fel előle a kutya vizét. Jópárszor kiborította már és bizony nem unja meg. Most mondjuk már nem borogatja, viszont belelép vagy pancsol benne.
2022. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk se unta meg, elraktam olyan helyre, ahol nincs szem előtt, ha megtalálja mégis, átrakom megint máshova. szerencsére a kutyus gyorsan alkalmazkodik ☺️
2022. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk a macskatálak ilyenek. A vizesben pacsálni kell, a száraz kajásban meg turkálni. Ha ezerszer rászólok és ezeregyedszerre is beletúr, akkor felteszem valahova, ahol nem éri el. A macska agyára megy, rá van írva... XD Főleg, ha dugja a szájába a száraz kaját, hogy egyen már.

Mostmár azt a korszakot éljük, amikor meg kell tanítani hogy kell viselkedni a cicánkkal, vagy anyuéknál a kutyákkal. Néha olyan szépen megérti, töltjük neki együtt a tálakat, letesszük a cicának, máskor meg háromszor borítja ki a vizét egymás után. Bízom benne, hogy a sok nem szabad és az idő meghozza az eredményt. :D

2022. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!