Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kulfoldon elunk es a nagyszulo...

Kulfoldon elunk es a nagyszulok jonnek latogatoba, mit hozzanak?

Figyelt kérdés
Anyukam ruhakat akart hozni, de mondtam hogy abbol mar rengeteg van, inkabb magyar nyelvu konyvek lennenek hasznosak, azt nehezebb beszerezni. Mi mas lenne meg praktikus, ami otthon kaphato?
2022. jan. 22. 21:23
 1/10 anonim válasza:
100%
Jogilag mit vihet? Azaz hol laktok? És mivel utaznak?
2022. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Elsősorban fontos lenne,hogy EU-n belüli ország-e.
2022. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%

2.-ra.


99%, hogy Anglia lesz.

2022. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Magyar nyelvű mesekönyvet egy rakatot, leporellot, orrsziporszit, babáknak való kúpot ha felétek nem lehet kapni és úgy érzed kelleni fog. Béres cseppet későbbre nem tudom milyen lejárati idejük van mondjuk. Nálunk ezeknek volt haszna.
2022. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

3

Miért? Lehet ennyi erőből akkor 99% Ausztria vagy Németország is. :D

Amúgy meg mivel mennek? Kocsival, repülővel? Mennyi cuccot vihetnek? Mennyi idő az út?

Én csak azt kérek mindig, vagy azt veszek mikor haza megyek, ami itt nincs, vagy nehezen hozzáférhető.

Pl magyar szotyi, jófajta házi disznózsír, házi kolbász, szalámi, trappista sajt, fűszerkeverékek, derelye, nudli stb. De nyilván ha Angliába mennek repcsivel akkor ilyeneket nem nagyon tudnak kivinni.

2022. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Na benéztem, nem láttam, hogy baba-mama. :D

De a kolbászhoz akkor is tartom magam. :D


Egyébként ja, sztem csak a magyar mesekönyvek, magyarul beszélő babatelefonok, bármi ami magyarul beszélt, íródott.

2022. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is könyveket szoktam kérni, vagy foglalkoztató füzeteket, matricás füzetet.


Ugyanitt…mindig beszerzünk otthon/kérünk a kiutazóktól magyar klasszikusokat is. Pl. Kincskereső kisködmön, Pál utcai fiúk, Tanár úr kérem…stb. Annak reményében, hogy hiába nem ott születtek, nem ott élnek, szívesen olvasnának majd magyar regényeket is.

2022. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anglia talalt-sullyedt :D Repulovel jonnek, szoval limitalt mit hozhatnak es oszinten en nem is kernek semmit, csak ok akarnak adni - akkor meg már valami "hasznos" jo lenne. Koszi az eddigi tippeket!
2022. jan. 23. 01:08
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mesekönyv, pl. "Minden napra 1 mese" klasszikus, szerintem még neked is olvasták anyudék :D én biztos olyanokat kérnék, amiket nekem is olvastak. :) Vagy macikávé, nem tudom kint lehet-e kapni,hazai édesség, ha elég nagy a gyerkőc és kaphat belőle.
2022. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyvön túl magyarul beszélő tanuló játékokat, esetleg magyar nyelvű társasjátékot attól függően, hogy mekkora a gyerek.
2022. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!