Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a járássegít...

Mi a véleményetek a járássegítőről?

Figyelt kérdés
Kislányom most múlt 13hónapos és egyedül még nem akar menni és megállni. Csak a bútorok mellett megy. Nem tudom, hogy ez segít-e abban, hogy elinduljon.
2010. aug. 30. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél ilyet nem akadályozhatlak meg hogy megvedd. Nekem nem tetszik és szerintem enélkül is megtanul járni a gyermek.
2010. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tök felesleges. A gyermeked megtalálta magának a megfelelő járássegítőt a bútorokban, amit majd elhagy akkor, amikor megérett rá. Egy járássegítő csak kitolná ezt az időt, hiszen azzal sem segítség nélkül járna, közlekedne, ráadásul esetleg elkezdene benne lábujjhegyezni vagy görnyedni.


Kérdezz meg erről egy gyógytornászt, az hitelesebb választ tud adni, mint az anonim fórumozók.

2010. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Arra amit maga elött tól és fogja?


szerintem abba semmi rossz nincsen, csak felesleges. inkább fog te a kezét és segíts neki.


amit tehetsz, hogy mikor fogja a bútort akkor olyan közel ülsz hozzá, hogy 3-4 lépést kelljen megtennie egyedül hozzád.


szerintem csak fél elengedni a bútort.

2010. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt az egyetlen dolog (játék) amit hosszú ideig ki tudtunk használni. 6 hónapos volt a lányom mikor megkapta, nemsokkal utána már tudtuk használni úgy, hogy eléült és nyomogatta a gombokat rajta. Aztán mikor elkezdett a bútorok mellett járni, elkezdte a céljának megfelelően használni, csak sokszor orra bukott vele, és irányítani sem tudta rendesen, mindennek nekiment. Én féltem is néha tőle. Most viszont már mondhatom hogy önállóan jár, azért néha még elesik, de most használja ki a leginkább, mert imád vele manőverezni a lakásban, már tudja irányítani, megemeli, megfordítja. Nagyon szereti, pedig mondom, már tud járni önállóan.

Úgyhogy szerintem nem késő ha most akarsz venni.

2010. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam imádta,a teszveszen vettem neki használtan,2500 ft-ért.

2 hónapig tologatta,neki segített...

2010. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nincs esernyőre csukható babakocsid? ez is nagyon jó a tologatásra:)
2010. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó járássegítő babakocsim. Stabil, direkt úgy van kialakítva, hogy nem borul fel, mindkét kislányom szerette tologatni. Írj privit, ha érdekel.
2010. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam nemrég kapott egyet és imádja fel alá tologatni a lakásban,rá egy hétre elindut önállóan is de még most is szokta tologatni a járássegítőt, csak már ritkábban mert most a sétát élvezi nagyon.
2010. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, az lemaradt ,hogy nem tudom hogy a járássegítő számított e abban hogy nem sokkal utána elindult lehet hogy nélküle is így lett volna.
2010. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a háttámlás bébitaxi segített. Abba kapszkodva tologatta maga előtt, és hamar elkezdett tőle önállóan járni. Most meg már ráülve megy vele. Az ülése falhajtható, alatta van egy rekesz, oda meg szeret pakolászni ki-be, és az ára sem vészes, újonnan 3500 ft körül van.
2010. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!