Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiszti, növekedési ugrás,...

Hiszti, növekedési ugrás, vagy más?

Figyelt kérdés
4 hónaposom ma szinte semmit nem aludt. Óránként enne, de igazából szerintem még lenne mit és mégsem eszik konkrétan, csak lóg a cicin. Nagyon kevés időt tölt a játékokkal, de leginkább a kezemben lenne egész nap. Egyébként nem szokott ilyen lenni. Mi lehet az oka?
2010. júl. 25. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is másfél-2 óránként enne tegnap óta. Eddig 3-3.5 óránként evett. Sokat lóg ő is a cicin és csak egyszer aludt ma. Elvileg nincs növekedési ugrás, hisztihez meg még kicsik. Talán az idő miatt nyűgösebbek.
2010. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztos, hogy az idő okozza. Nagyon megérzik a babák a frontot, még az én egy évesem is nem hogy egy olyan pici mint a tiéd. Türelem, jobb kedvűbb lesz ha elmúlik ez az idő. Mi is voltunk így tavaly. Az enyém mindent megérez, ha hideg jön ha meleg jön egyből felborul a napi rutin...
2010. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre is, de ez most valami extra erős front lehet. Volt már egy pár az elmúlt időben, de ilyen napunk még egy sem. Nagyon rossz látni, hogy hulla fáradt és mégsem tud aludni. Gondolom akkor a cici csak egy kis nyugtatóként hat neki, ugye? De nagyon rossz, hogy nem tud elaludni, nem tudom mit csináljak :(
2010. júl. 25. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Óriási hőmérséklet-különbség van az elmúlt napokhoz képest, és ráadásul telihold is van!
2010. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez a hőmérséklet csökkenés most betett rendesen a telihold meg csak hab a tortán :S Nem irigyellek kedves kérdező, tényleg szörnyű mikor nem tudod megnyugtatni. :( Nem tudom alvó cumit adsz-e neki? Az sem segít? Ha nem próbáltad próbáld ki hátha, legalább nem lóg a cicin és talán nyugtatólag hatna rá. A másik lehetőség ami még eszembe jutott: nekem a védőnőm még tavaly javasolt egy homeopátiás szert mikor mi is kínlódtunk az idő miatt, nem emlékszem már a nevére, de olvass utána a neten biztos, hogy megtalálod. Enyhe nyugtató hatású. Viszont nálunk csak rendelésre lehet hozzájutni, nem tudom nálatok hogy megy ez. Egyébként teljesen biztonságos. Én vízben oldottam fel a kis bogyókat kb fél dl vízben 3 db-ot. Nekünk segített.
2010. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam neked.

A Pulsatilla 15 CH rémlett.

2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! A teliholdról nem is tudtam. Szegénykém mostanra teljesen kidőlt. Remélem alszik egy jó nagyot!
2010. júl. 25. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, még annyi, hogy az én kislányom, ha egyik napról a másikra nagyobbat "okosodik", akkor a mai napig megviseli, nyűgös, látszólagos ok nélkül.

19 hónapos. nem tudom meddig vannak fejlődési ugrások, de nálunk úgy vettem észre még mindig. csak nem a kajálás terén persze. :)))

2010. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!