Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki még nem ad tejet 16...

Van aki még nem ad tejet 16 hó körüli babájának?

Figyelt kérdés

Enyém 16, 5 hónapos, reggel, este (és délután, ha itthon vagyunk) cicizik.

Reggelihez szokott kapni kakaót, vagy gyümölcslevet de, ha kakaót kap, azt babatejből csinálom.

Szereti a gyümölcsturmoxot, pl uzsira a gyümölcs után, az szintén abből készítem.


Van egy 10 éves fiam, ő is csak 18 hónaposan kezdett feles tejet kapni, valahogy most sem célom előbb adni.


Ahogy olvasom a válaszokat, olyan UFO-nak érzem magam, mintha csak én nem adnék még tejet.


2010. júl. 23. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos a fiam és én sem adok neki rendes tejet.Akkor már ketten vagyunk UFO-k:)
2010. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 18 hónapos és tápszert/tejitalt kap. Neki hasmenése van a tejtől, de egyébként utánaolvastam és a doki és védőnő is 2 éves korig javasolja, hogy ne adjunk tejet a kisfiúnknak.

Nem olcsó, havi 10 e ft, de ez van.

Néha próbálkozom tejbegrízzel, de az is átmegy rajta.

13 hónapos koráig szopott.

2010. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Olvastem ma az egyik válaszban, hogy 4 hós korától kap tejet a baba.

Nem értem mire ez a nagy sietség.

2010. júl. 23. 22:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csatlakozom az UFO körhöz. :)

16 hónapos a lányom, 2 éves koráig nem fog tejet kapni. 13,5 hónapig szopizott, azóta tejcsi helyett tápszert kap reggel, este, ill. kókusz- vagy szójatejből készült dolgokat. Úgy csináld, ahogy jónak látod. :)

2010. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 16 hónapos, egy igazi "cicibubus", nem kapott még tejet.
2010. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit irigykedem, hogy sokaig tudtatok szoptatni :)

de en is tapszert fogok adni 2 eves koraig

2010. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam vele tápszer ha már nincs tejem, vasárnap elfogyott, azt hittem van de tejpép volt, tejet kapott, 2,8 ast reggel este nem lett tőle semmi baja ízlett neki azóta tejet kap :)

ameddig tudod szoptasd, ráérsz a tejjel de szerintem felesleges feles tejet adni mert abban alig van úgy valami ami táplálná! Elég fejlett már hozzá egy 16 hónapos baba hogy megeméssze!

2010. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok ufo es 1 evesen ki kellett probalnunk a tejet mivel laktoz erzekeny volt a csöpp. De persze hazi tejet kapott nem a bolti tejnek csufolt izet. Semmi baja nem lett töle, ugyhogy azota tejet kap vagy kecsketejet vagy tehentejet.

En nagyon nem ertek egyet ezzel a tejmizeriaval, mert aki allergias ra azzal ugysem lehet mit csinalni aki meg nem az csak meg van fosztva töle. Az allergizalo hatasat meg erösen vitatom, ugyanis meg nem kapott tejet a kisfiam es megis 5 fele naptejet kellett kiprobalni 1 eves kora elött, mert mindegyik kiütötte, etelallergiaja pedig amiota tejet iszik semmi sincs.

DE es hangsulyozom a kötekedöknek EZ AZ EN VELEMENYEM, NEM HITTERITESBÖL IROK!!! Mindenki azt a gyerekenek amit es ahogy gondolja.En pedig ugy gondoltam adok, ennyi.

Az meg tök jo hogy ilyen sokaig tudod szoptatni, csak igy tovabb!Es ha neked az a döntesed, hogy nem adsz tejet, akkor ne is adjal,ne hagyd magad megzavarni!

2010. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos és babatejből kapja a reggeli kakaót. 3 éves korig nem is szeretnék neki tejet adni.Annyi a tejfogyasztása, hogy ha valahol eszik sütit, amiben van tej is, akkor abból a sütiből azért már ehet.
2010. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
16hónapos bár még szopik,de eszem ágában sincs tejet adni.Talán ha betöltötte a 2évet.
2010. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!