Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el ilyen nehezen...

Miért alszik el ilyen nehezen 4,5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Már kezdek bestresszelni hogy minden elalvásnál ringatni kell mondjuk nappal nem is lenne baj mert hamar elalszik de ste az förtelem 1 óra hosszát ringatom és már majd elalszik leteszem és sereg forog aztán megint felveszem és nagyon nehezen alszik el.Eddig nem volt ilyen.Talán a nagy meleg teszi ezt?!Ja és még nem jön a foga.
2010. júl. 21. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam egy éves és miota bejött a nagy meleg ő is csak szenved az alvással.Eddig betettem az ágyába becsukta a szemét énekelt és belealudt a nagy dudolgatásba.

Most ringathatom egy órát is akkor sem jo neki.De ha elaludt akkor egész estte alszik.

2010. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos és a mai nap valami borzasztó alvás téren,már előre félek az estétől.Eddig olyan szépen elaludt a kiságyában egyedül, ékét etetés közt elég sokat aludt.De ma talán ilyen 10 perceket és persze sír mert álmos és akár mit csinálok vele nem alszik többet.Az ételt meg úgy kell bele tuszkolnom mert azon meg elalszik.
2010. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4,5 hónapos és már egy ideje csak a karomban akar elaludni, pedig nem így szokattam az elejétől. Próbáltam a kiságyban altatni, de 3 hós korától már nem akar úgy aludni, csak sír benne. Totál kivagyok, hogy csak rajtam alszik el. Minden esti altatás egy nagy sírás után következik be. Remélem, hogy nem lesz ez így sokáig.
2010. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor nektek csak jó,hogy csak mostanában akar rajtatok elaludni!!!

Az én kislányom 11 hónapos,és még mindig rajtam alszik el,igaz szerencsére hamar,aztán lerakom és alszik a kiságyában.Melegben ő is rosszabbul aludt el!:(Most már ezért próbálom,hogy egyedül aludjon el,de egyenlőre csak forgolódik,és sír:(((sajnos!

Remélem hamarosan sikerrel járunk!ÜDV!

2010. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk hajszálra ugyanaz volt ma a helyzet, mint a 19:02-es válaszolónál.

Ezt a kérdést írtam ki rá, talán nektek is segítenek - vagy legalábbis egy kis magyarázatot adnak a válaszok!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!