Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ehetik a gyerekek a...

Mikortól ehetik a gyerekek a felvágottakat, párizsi, szalámi, májkrém, virsli? És a tészta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mikortól ehetik ezeket az ételeket a gyerekek?

Virsli párizsi,májkrém, szalámi, felvágott(nem fűszeres, csípős)?és a natúr sima tésztát?


Ti mikortól adtátok nekik?


2010. júl. 18. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én 7,5 hós kora óta adok neki virslit (a lehető legegyszerűbbet, de minőségit, eleinte belefürésítve a kajába, aztán már csak kockára vágva), májkrémet, sonkát, minőségi borjúpárizsit kenyérrel. CSípőset, fűszereset persze nem. Tésztát már 6 hós korsa óta adok neki. Most 10 hós, 10.5 kg.
2010. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Az én kislányom is 7,5 hónapos és pár napja kezdtük el a párizsit,virslit,csirkemell sonkát enni.Persze mi is minőségit.
2010. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába " a virsli, stb, hiszen minőségi" közismert ezeknek a termékeknek a kevés színhús-, ellenben magas só-, adalékanyag, és egyes fajtáknak a zsírtartalma. Ezért nem is ajánlott ilyen húskészítményeket adni 2 éves kor előtt.. Innen van: [link]
2010. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos és kb.10-11 hósan kezdtem neki adni a tésztát,mivel kóstóltattam már vele a mi kajáinkból.Felvágottat evett már 10-11 hós kora körül,igazából virslit,májkrémet 1 éves kora után adtam neki,amikor már mindent ehetett.Te babád mennyi idős?
2010. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!