Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy ne ébredjen...

Mit tegyek hogy ne ébredjen éjszaka ennyiszer?

Figyelt kérdés
Elegem van, nem bírom. 4 hónapja 2 óránál többet nem alszom egyben. 6-8-10x ébred éjszaka. Mellettem alszik. Van amikor cumi elég a visszaalváshoz, van amikor csak cici, van amikor csak annyi hogy mellé bújok. Egyszerűen nem értem mi lehet a gond, már 8 hónapos és egy éjszakát nem aludt át. Próbálok napirendet tartani, nappal alszik 2x 1-1,5 órát. Szoba hőmérséklet jó, ruhája jó, nappal sokat játszunk, 2x levegőzünk, esti rutin fix. Foga most épp nem jön, van már 2. Tényleg tanácstalan vagyok. Már a szoptatás abbahagyásán gondolkodom, hátha az a gond. De van hogy cici nélkül alszik vissza, sőt van hogy egyedül is. Nincs több ötletem mit tehetnék, nagyon fáradt vagyok.
máj. 4. 06:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Cici lerak, saját szoba, de minimum ágy.
máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

A férjed nem kel hozzá?

Nem igazán tudsz mit csinálni, idegrendszeri érésen múlik az éjszakai kelés.

Az #1 által javasolt ridegtartás nem fogja megoldani, sőt, rosszabb lesz, ha még a másik szobába is mászkálhatsz.

máj. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

#2

Mitől ridegtartás a külön szoba, ágy?

máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

10 hónapos korig ezt csinálta a fiam

A férjem sem tudott hozzá kelni, mert csak a cicin aludt vissza

Aztán 10 hónapos korától mint akit elvágtak.

Elkezdte ataludni az éjszakát.

Szerencsére ez ma is tart, két éves, és úgy alszik egész éjjel mint a kis angyal

Kitartást kívánok.

máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

1, aztán az anyuka meg maszkalhat is, mert gondolom van annyi esze, hogy nem fogja ordítani hagyni a gyereket.

Így legalább nem kell mászkálni éjjel ide-oda.

máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

A nézőpont nem a valóság szuperanyuk.

Nem ártana nektek egy kis segítség mentálisan. Szegény gyerekeitek...

Egyből a leugatás, lepontozás.

Valóban gyűlöletre vagytok szocializálva. Ez az ország miattatok menthetetlen.

Tisztelet a kevés kivételnek, aki legalább kérdez.

máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Sír is, vagy csak nyüsszög és ficereg? Mostanában többször szembejött olyan videó, hogy az utóbbi esetben csak ún. aktív alvási szakasz van, ha ilyenkor kiveszed az ágyából, pont, hogy felébreszted. Ha nyitva is van a szeme, akkor sincs ébren igazán. Azért is gondoltam, hogy erről lehet szó, mert te is írtad, van, amikor magától visszaalszik. Próbáld meg csak akkor kivenni, ha tényleg rendesen sír.
máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
8 hónaposan kevés az a nappali alvás, amit írsz, ilyenkor még bőven háromszor alszanak. Nem tudom, mikor kezditek a napot, de kb. 2,5 óra ébrenlét után kezdd altatni, ennél többet ébren nem nagyon bír még egy ekkora csecsemő aktívan. Ha a nappali alvása rendbejön, szerintem éjszaka is jobban/mélyebben fog aludni. Nyilván nem egyik napról a másikra fog menni, de szerintem érdemes kipróbálni, és pár hét alatt beállhat.
máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni de az én kisfiam most kezdte átaludni az estét 15 hónaposan. (Én leválasztottam, de az neked még elèg korai lenne) Ez sajnos ilyen és normális. Próbàlj aludni vele napközben. Ha tud legalàbb hétvégèn keljen hozzá apuka és bár itt sokak szerint ridegtartás èn is külön tennèm mert akkor legalàbb addig tudsz kényelmesebben aludni amíg nem kel. Barátnőm leválasztotta a kisfiát ugyanúgy kel csak most még tàpszerrel is szórakozhat szóval ez egyáltalàn nem garancia semmire, pláne ilyen pici korban. Pakold körbe cumival hàtha sikerül valahogy beküzdenie a szájába és azzal visszaaludni.
máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 hónapos és kb ezt csinálja csak 1 órás alvasokkal majd 1 órát ébren van... kimerito... férjed nem segít be? Mi váltott ejszakazasban vagyunk 8-3ig egyikünk majd 3-7ig csere.
máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!