Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki elhagyta a cicin altatást...

Aki elhagyta a cicin altatást milyen másik módszerre váltott?

Figyelt kérdés
Babám cicin alszik el nappal és este is. De úgy tűnik rá szokott és mindig a cicit keresi. Cumit néha elfogadja néha nem. De így nagyon gyakran ébred és nem piheni ki magát. Ki mire tudta átszokatni a babáját és hogyan hogy végre normálisan aludjon? Nem szeretnék vele aludni egyszerűen nem megy.
febr. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

Nem akarlak elkeseriteni, de ez egy nagyon szep alom, nem lehet csak ugy raszoktatni oket az alvasra…:D

En abbahagytam a szoptatast 7 hos koraban egyeb okok miatt, akkor kapott cumisuveget es tapszert. De ugyanugy orankent kelt, mint elotte. 10 hos koraban lett jobb.

febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez változó.Ha nem is cicin alszik el hanem mondjuk cumival akkor is kelhet óránként
febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos
febr. 6. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Én cicin altatom lassan 1 éve, mivel hamarosan 1 éves lesz. De ettől még nem alszunk együtt, ő kezdetektől a kiságyában alszik. Elalszik cinin (fotelban, ülve szoptatom), és lerakom a helyére.

Nem tervezem erről leszoktatni, cumis sem lett, nem nagyon érdekelte.

febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 hónapos koráig cicin aludt el

Nem vált be semmi módszer, sírni meg nyilván nem hagytam.

10 hónapos koráig szoptattam, utána elaludt cici nélkül is cumivak

febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én például ölben is elringatom, ha tudom hogy még nem éhes, de már álmos.

Vagy például simán elalszik, ha cumival a szájában nézi a kis fekete-fehér kontraszt kártyáit.

Én úgy vettem észre, ha elég fáradt, akkor kb bármilyen helyzetben el tud aludni.

De éjszaka még nálunk is cicin alszik el, vagyis alszik vissza.

febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nálam úgy aludt el cicin 2 éves koráig, hogy amint eleget szopott, bealudt és el is engedte a mellemet. Csak le kellett tennem aludni.

2 évesen elválasztottam. Onnantól altató dal volt és simogatás. Szépen átszokott.


Ja és elválasztottam,másnap eldobta a cumit is. Nem kellett neki tovább.

febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!