Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kb mikortól lehet “elrontani”...

Kb mikortól lehet “elrontani” a babàt azzal ahogyan altatjak?

Figyelt kérdés

5 hós a kislányom, épp nyűgösebb és mivel nem aludt 14-kor, a 16 órai al magamon hagytam. Így alszik most.


Eddig ugye fontos volt h mindent meg tegyünk, hogy aludjon, de előrelátóan ezt meddig kell szem előtt tartani? Tehát ténylegesen mikor figyeljek, hogy elronthatom az altatàsát?


febr. 1. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már esélyes, ha hetekig így megy, kivétel ha beteg.

Mármint akkor úgyis mindent megteszünk, olyankor ezt nem vesszük figyelembe.

febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Babàt nem lehet elrontani avval, hogy törődsz vele.
febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt régen mondták az okosok..ne szoktasd kézhez meg ilyesmik. Azzal, hogy néha néha rajtad alszik nem rontod el. Én is, ha nagyon nyűgös, vagy nem bír másképp elaludni magamon altatom. Ugyanúgy alszik a kiságyába amikor jól van.
febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
febr. 2. 05:04
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Úgy lehet, ha minden nap kézben alszik,ringatással, minden alváskor.

Néha, ha nem tud elaludni, vagy beteg, akkor más. Mondjuk az enyémek akkor sem maradtak meg a kezemben, leültem az ágy mellé, simogattam a hátukat, a nagyobb a kezem szorongatta.

Ugyanaz lényegében,ha nyűgös, nem akar egyedül maradni.

febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, most nyűgös éjjelrk ezek, a fogzás miatt kicsípte a kaka a popóját, és a bőre is kiütéses sok helyen, a kakábal is erőlködik. (Most jöttünk haza a dokitol)


5 nálunk azt nem is bírnám, jó súlyban van. Mondjuk ő meg inkább cicin alszik el szinte mindig. Emiatt azért vagyok részben nyugodt, mert ha nincs baja épp, éjjel ebredesbrk volt már hogy fel se kellett venni a kisagybol, vagy 5 perc ringatassal is visszaaludt.


Azt nem akarom h mindig csak cicin tudjon kizárólag elaludni.

febr. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!