Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hós lesz a babàm, mikor...

5 hós lesz a babàm, mikor kellene este előbb elaludnia? Vagy ilyen a bioritmusa és kész?

Figyelt kérdés

Igény szerint szoptatott.

Az van, hogy 23 óra előtt soha nem alszik el úgy, hogy letesszük, és nem kel fel minimum egyszer úgy, hogy 1 vagy 2 orat fent legyen utána. Hiába alszik be 20 körül, az 1 óra max.. 1x volt nemrég ilyen hogy végig aludt, de ez csoda volt.


- Tehát ha el is alszik fürdés után 20 körül, 21-ig felkel.

- és kb 22:30 kor tudom újra altatni, hogy elaludjon. Jobb esetben 23, rosszabban éjfélre sikerül “végleg” letennem úgy a kiságyba, hogy ha legközelebb ébred (kb 2 órán belül rendszerint), akkor ringatassal vagy szopival hamar bealudjon és alszik mindenki tovább.

- ezután 4:30 körül van még 1 ébredése, majd reggel.


Volt olyan is egyszer m, hogy 23 után csak reggel 6-kor kelt. Vagy hogy csak 1x. Persze fogzás meg mozgás fejlődés stb jól bekavar sokszor.


Másnál is van éjjeli bagoly?

Már átjöttünk vele külön szobába is ahol tényleg csak csend van 20 órától, de így is felkel. És csak másfél-2 óra múlva lesz újra álmos.



jan. 25. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd 2 éves kora után
jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik napközben? Esti fektetés előtt mettől-meddig van az utolsó alvása?
jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A 4-4,5 óra megvan kb mindig.


18-18:20-ig bezárólag, ekkor jon egy kis aktív idő,

- 19-19:30 fürdés 20-ig.

- 20- 20:10 körül szopi alvás.


De 21-re már fent van így is, és nem lehet letenni. Csak kb a 1,5-2 órás újabb aktív ablak után.


Azt megfigyeltem ha 18:30 vagy tovább alszik akkor nincs 20-kor sem alvás általában. De így is még felkel 1 órán belül..


Ha erre valakinek van tipp szívesen kipróbálom vagy tologatok az időn. (Nekem annyi jutott mèg eszembe, h kicsit kesobb furdetni, mondjuk 20-20:30)

jan. 26. 18:25
 4/7 A kérdező kommentje:

A mettől lemaradt:

Szóval mostanában kb 17-18-ig aludt.

Van hogy előbb alszik, 16-17-ig. Ilyenkor 18-kor van egy 20 perces alvása még.

jan. 26. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj. Azt a 6 óra körüli alvást előbbre kellene hozni. 18 után meg abszolút nem letenni aludni.
jan. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Szerinted kb Mennyi Időnek kellene eltelnie az esti fürdés/ vagy alvás, és az utolsó alvás vége között? Tehát mennyit mennyit legyen fent egyben egyhuzamban?
jan. 28. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor kimaradt az öt-hat órai alvás, akkor tényleg elaludt nyolc körül… De aztán nem sikerült így összehozni azóta.
jan. 28. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!