Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babysense 2 Pro vagy Babysense...

Babysense 2 Pro vagy Babysense 7 légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Van bármi egyéb különbség az érzékelő lapok méretén kívül a kérdésben említett termékeknek?


Aki ezt a márkát választotta, melyik típusra esett a döntése?


Köszönöm!


jan. 14. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a kettes van. Tökéletes volt, sosem riasztott tévesen.
jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem ha nem vegzitek el a babaujraeleszto tanfolyamot.

Anelkul semmi ertelme.


Amugy h tud a jelzes nem elozetes hanem akkor jelez HA MAR LEALLT A LEGZES!

ezert fontos a tanfolyam!!!

jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, jelentkeztünk tanfolyamra, csak közben komplikációk léptek fel és nem jutottunk el. Van online tanfolyam is, de lehet egy későbbi időpontban mégis sikerül a renees tanfolyamot elvégezni.
jan. 14. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj el vagy online is jo. De a szemelyes legjobb mert ott normalisan tudsz kerdezni es van gyakorlo baba. A ferjed is menjen!
jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Be is jelentkeztünk a tanfolyamra, csak közben probléma derült ki és hetente jártam/járok orvoshoz, teljesen leszívta az agyam az aggódás. Most meg már 37 hetes vagyok, nagyon nehezen mozgok, így első körben az online anyagokat fogjuk nézni, de nagyon szeretnék rendes tanfolyamra is menni. Sok minden nem úgy alakult, ahogy tervben volt.
jan. 14. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, amelyik nektek jobban tetszik.

A tanfolyam nagyon jó, de valljuk be éles helyzetben egyrészt az emberek nagy százaléka leblokkol, másrészt a mentő diszpécser segít. Megnyugodni is és a teendőkben is. Tehát jó ha van egy alap ez igaz, de a segítség is jól jön.

Én így is azt mondom, hogy minden körülmények között jó, ha van (tanfolyam ide vagy oda), mert esélyt ad. Ha nincs, már biztosan későn veszi észre az ember a bajt, ha van, még van esélye segíteni.

jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!