Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem lesz túl meleg?

Nem lesz túl meleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Éppen ma filóztam azon, hogy vajon mi is az ideális hőmérséklet a babának alváshoz/ébrenlét alatt stb. Arra jutottam, hogy nálunk baromi meleg lesz neki. Panelban lakunk, viszont sajnos nem.esett át a társasház fűtés felújításon, így szabályzó nincs a radiátorokon, általában stabilan 25-26fok körül van bent. Nekem kifejezetten meleg, így ki szoktam néha nyitni az ablakot, hogy lehűljön a lakás.

Nyáron kegyetlen, van bent vagy 28-30fok, a férjem nem.bírja a klímát, így nincs, csak ventillátor.

Nem lesz baj télen, ha néha kinyitom az ablakot rá?(januári baba)

Illetve nyáron ilyen esetben ki hogyan oldja meg a hűtést?



#meleg #fűtés #újszülött #nyári meleg #Ideális hőmérséklet #Nincs klíma
2023. nov. 12. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ott tartsd nyitva az ablakot ahol épp nincs ott a kicsi.

Altatás előtt meg szellőztess a szobában.

2023. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De, a nyar az borzaszto lesz, nekunk is az volt, amig nem volt klimank.

30 fok gyakran volt nalunk is bent, a gyerek ezerszer felkelt ejszaka ilyen melegben. Ha mar lement olyan 25-re nyaron, akkor aludt.

Nagyon semmit nem tudtunk tenni, gyakran furdettuk sima vizben meg volt ventilator, de nyilvan halottnak a csok.


Most az, hogy telen van bent 25 fok, teljesen kibirhato (mar aki ehhez van szokva, annak 😅) nem problema, csak nem kell annyira beoltoztetni. En mindig a babat figyeltem, eleg egyertelmuen jelezte, ha valami kenyelmetlen neki.

2023. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Takard le a fűtőtestet egy takaróval, amit időnként cserélsz (és kimosol).
2023. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
100%

Csináltassatok klímát, nem kell a férjednek alatta ülni míg megy.Nekünk a nagyszobába van, a férjem egyáltalán nem bírja.Lehűtjük a szobát,és kikapcsoljuk,utána bejöhet.(meg ha a férjed munkába jár,akkor a nap nagy részében nincs ott, de nektek azért a babával nem kellene megfőni,mert gondold el,hogy a hőségriadóban, ki sem tudtok menni)

Semmi baja nem lesz a babának, ha kinyitod télen az ablakot.

2023. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iden januari gyerekem meg nem volt a lakasban csukott ablaknal (meg most is nyitom neki ejszakara). Szinten panel, szinten 25-26 fok. Pontosabban nyaron csukott ablaknal volt, mert akkor meg a klima ment ejjel-nappal. Sosem volt meg beteg.
2023. nov. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!