Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kis babám hajnalban felébred...

A kis babám hajnalban felébred és utána nehezen alszik vissza mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fura kérdésért bocsi, de nem tudtam jobban megfogalmazni. Szóval mostanában rendszeres, hogy éjjel megébred amivel nincs baj viszont nehezen alszik vissza ilyenkor mintha bepörögne ezt úgy értsétek, hogy felveszem, hogy visszaringatom és ő ilyenkor elkezdi csapkodni az arcom, marni a nyakam, húzkodni a hajam ez kb 1,5 hete van 1-1 nap maradt eddig ki. Nem tudjuk mi lehet az oka eddig nem csinálta ezt a napirenden nem változtattunk. Fogzás miatt lehet ez? Egyszerre 6 foga jön még csak 6 hónapos lesz és 3 hónaposan már 2 foga volt kint. Attól tartok valami komolyabb baj lehet a háttérben. Mikor pedig kezd elaludni akkor pedig azt csinálja, hogy kihajol mintha hátra feszítené magát úgy alszik el… fogalmam sincs mi lehet, de aggaszt :(


Az etetés után kb 20-40 perc az altatás rendszerint úgy tudom ezt kivitelezni, ha nem szólok érte, mert azt figyeltem meg ha rá szólok hogy “anyának ez fáj” akkor tovább csinálja ilyenkor mosolyog mintha játéknak venné fel.


Volt valakinek ilyen? Ez normális ebben a kórban?



2023. ápr. 18. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam üv{ltött ha kivettem, így nem nyúltam hozzá, mert csak behergelte magát, és magától visszaaludt, ha nem piszkáltam
2023. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hat...annyi minden lehet :( tudom milyen rossz a talalgatas.


szerintem elosszor is zard ki azt hogy komolyabb baj e, menjel el gyerekorvoshoz es emlitsd meg neki plane ezt hogy igy hatra fesziti magat (ezt az en lanyom is csinalta neha, neha ok nembaj de van egy bizonyos betegseg is ami evvel jar...nem emlekszem mia a neve...menjel el es nezesd meg egyszeruen ugysem lesz semmi baja de te megnyugszol)


en a lanyommal craniosacral terapian is voltam. azt sokszor ajanlottak akkoris ha nincs nagy baj a babaval sokszor van hogy a kicsiknek faj valami a hatuknal (a szulesnel valami becsipodott nekik es akkor ezt ki lehet mozogtatni) ezt sem te sem a gyerekorvos nem allapitja igy meg erre van ez az emiltett terapia. 2x voltunk, privatban kell sajna fizetni de megeri. marcsak azert is mert teged megynugtat semmi baja.



en a helyedben ezt a 2 kort futnam le vele mert itt senki nem latja pontosan mi a baja avagy egyszeruen csak egy fazis

2023. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves kislányom hetek óta megébred fél 4 felé és 1-1,5 vagy 2 óra mire visszaalszik.

Ha valaki tud megoldást, én is kérem :D

2023. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es nem tudom mi lehet arra gondoltam van egy kis sava, de mitől azt nem tudom és pontosan mért azt se. Pénteken megyünk gyerekorvoshoz 6 hónapos státuszra akkor megkérdezem ezt, mert aggaszt lehet, hogy azért csinálja mert melege van tőlem, de nem tudom majd remélem mond valami okosat. Csak este csinálja mikor megébred nap közben soha.
2023. ápr. 18. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
az is lehet am hogy fajnak a kis csontjai mert no. szuper, pentek mindjar itt van majd kerdezd me a dokitol.
2023. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!